“Французький бульвар”: досконалі коньяки для поціновувачів високоякісних напоїв

 “Французький бульвар”: досконалі коньяки для поціновувачів високоякісних напоїв

Коньяк – це один із найбільш гідних, благородних та аристократичних алкогольних напоїв по всьому світу. У споживачів часто виникає питання, як пити коньяк. Його взагалі не можна пити, потрібно ним насолоджуватися! Для того, щоб підкреслити всі властивості цього чудового напою, придумали правило «4С»: це сognac, coffee – кава, chocolate – шоколад, cigar – сигара.

Для всіх поціновувачів створена лінійка коньяків України торгівельної марки «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР»Виготовлені з французьких та вітчизняних коньячних спиртів 3-х, 4-х і 5-ти років витримки, доповнених марочними коньячним спиртами, вік яких – від 7 до 10 років.

Коньяк України ординарний «три зірочки». Французький бульвар V.S.
Букет – має приємний гармонійний букет з легкими квітковими тонами, тонкий та м’який смак. Коньяк виготовлений зі спиртів, витриманих не менше 3 років

Французький бульвар V.S.O.P.
Коньяк України ординарний «чотири зірочки». Букет – має приємний гармонійний букет з легкими квітко-ванільними тонами, гармонійний смак. Вік коньячних спиртів-  не менше 4-х років витримки.

Французький бульвар V.V.S.O.P.
Коньяк України ординарний «п’ять зірочок». Букет – має приємний гармонійний букет з легкими квітково-фруктовими тонами, гармонійний смак. Коньяк містить в своєму купажі коньячні спирти не менше 5 років витримки.

Контакти:

м. Одеса
Тел.: +38 048 772 00 07; +38 094 997 40 07
E-mail: office@prestige-group.odessa.ua
 
 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар