Фестиваль крафтового пива CRAFT Культура – уже наприкінці вересня

 Фестиваль крафтового пива CRAFT Культура – уже наприкінці вересня

24-25 вересня відбудеться щорічний благодійний фестиваль крафтового пива CRAFT Культура, який збере кращих пивоварів та любителів якісного українського пива у Дніпрі! Захід анонсували організатори на фейсбук-сторінці.

Ну що, ми з новинами, шановні! Ми довго вагались, чи варто проводити CRAFT Культуру цього року. Але, як показав досвід минулих благодійних заходів, ваші фідбеки та подяка від військових – це того варте. Нашу ідею підтримали 10 пивоварень з різних куточків країни, тож ми анонсуємо цьогорічну Craft Культуру! CRAFT Культура, як і минулі заходи, буде проводитись із благодійною метою, задля допомоги ЗСУ, військовим підрозділам та переселенцям. Ми сподіваємось на вашу підтримку, вашу участь та вашу присутність на фестивалі. Ми ще не можемо розкрити усі секрети, але зробимо підказку: 24-25-ого вересня нічого не плануйте, крім зустрічі із друзями на головному пивному фесті міста, – йдеться у повідомленні.

Фестиваль Craft Культура щороку збирає поціновувачів якісного пива у Дніпрі. Учасники заходу мають змогу ознайомитися із новими зразками якісного пива, познайомитися безпосередньо з виробниками пива. Так усі учасники заходу підвищують крафтову культуру свою і свого міста.

Читайте також:
Пиво. Мистецтво пивної дегустації
На Закарпатті розпочала роботу нова пивоварня Heming

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті