Enovitis in campo: доступна програма відомої міжнародної виставки в галузі виноградарства

 Enovitis in campo: доступна програма відомої міжнародної виставки в галузі виноградарства

Відомий ярмарок-виставка в галузі виноградарства Enovitis in campo відбудеться в Італії 7–8 червня. А вже 13 липня запланована додаткова сесія виставки – Enovitis Extreme. Присвячена вона буде рішенням для виноградарства на важкодоступних ділянках із високими схилами та обмеженим простором для роботи.

7–8 червня одночасно з конференціями та презентаціями відбудеться виставка техніки і технологій з їхніми демонстраціями та випробуваннями. Ознайомитися з переліком експонентів можна за посиланням.

Під час відкриття виставки відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу Lucio Mastroberardino Innovation Challenge, спрямованого на популяризацію інноваційних технологій у виноробстві.

Організатори події презентували програму виставки. Так, 7 червня, окрім відкриття з церемонією нагородження, відбудеться ток-шоу «Виноградник майбутнього: між якістю та стійкістю»; обговорення на тему «Від ручної роботи – до автоматизації за допомогою Slopehelper». Обговорять також особливості іригації виноградників. Відбудеться презентація проєкту «Drive Life: як впоратися з посухою та нестачею води».

8 червня відбудуться обговорення на такі теми:

  • «Багатофункціональне зрошення: охолодження та захист від замерзання»;
  • «Індивідуальні програми живлення для виробництва якісного винограду відповідно до енологічних цілей»;
  • «Органічний виноградник: посадка, агрономічний менеджмент і захист».

Програма конференції оновлюватиметься в режимі реального часу тут.

Вхід вільний, але потрібно попередньо зареєструватися, щоб уникнути черг.

Цього року для Enovitis in Campo (7-8 червня) та Enovitis Extreme (13 липня) діють спеціальні умови для групових подорожей. Усі технічні та організаційні деталі наведені у відповідних формах, які можна завантажити за посиланнями: Enovitis in Campo, Enovitis Extreme.

Виставка Enovitis Extreme 13 липня буде присвячена рішенням для виноградарства на важкодоступних ділянках із високими схилами та обмеженим простором для роботи. Виставка Enovitis Extreme відбудеться на території Альп, на виноградниках виноробні Valle Isarco – Eisacktal у К’юзі (BZ). Цей еталонний захід для «героїчних» виноробів представляє робочі машини та обладнання, призначене для використання в непроникних орографічних умовах, де виробництво традиційно пов’язане з дуже високими виробничими витратами.

Щороку виставку Enovitis in campo відвідує понад 6000 учасників з різних країн. Адже Enovitis in campo – це єдиний динамічний італійський ярмарок міжнародного значення, який став орієнтиром для технологій виноградарства.

Unione Italiana Vini soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro, 3 20|23 Milano
Tel. +39 02 72222825/26/28 – Fax +39 02 866575
info@enovitis.it

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті