Експерт пивоваріння з Чехії Йіндржих Хейн проведе унікальний WORK SHOP для учасників ФОРУМУ ПИВОВАРІВ І РЕСТОРАТОРІВ у Львові
Чотиригодинний work shop для пивоварів відбудеться 19 червня в рамках VII Міжнародного Форуму. Своїм досвідом і тонкощами чеської технологієї з учасниками заходу поділиться експерт пивоваріння Йіндржих Хейн, співзасновник компанії «Czech Brewmasters» і культових пивоварень «На Копечку» і Kunratice! Тема work shop «Найпоширеніші проблеми в малих пивоварнях: як їх подолати?». Семінар стартує о 10:00 і стане доповненням до основної програми Форуму. Обов`язкова додаткова реєстрація.
Участь Йіндржиха Хейна в Форумі – довгоочікувана подія. На рахунку експерта – запущені виробництва в 22 країнах світу, включно з Україною. Йіндржих консультував відомі чеські пивзаводи Velkopopovický Kozel, Krušovice, Staropramen, працював з українськими брендами «Сармат», «Полтавпиво», AltBier. Команда інженерів «Czech Brewmasters» проектує пивзаводи, виходячи з власної багаторічної пивоварної практики. Тому проблеми, з якими доводиться стикатися новачкам галузі і на великих підприємтсвах, фахівцям вже доводилося вирішувати, і вони із задоволенням діляться досвідом. Компанія побудувала близько 30 пивзаводів в Чехії, також запущені або будуються об`єкти в Азербайджані, Грузії, Індії, Пакистані. «Czech Brewmasters» надає консалтингові послуги: пивовари компанії працюють на пивзаводах по всьому світу, зокрема, це чеська компанія Lobkowicz, що включає 7 пивзаводів, дві броварні бренду AltBier в Україні, підприємства в Індії (м. Бангалор), Росії (м. Хабаровськ). Також читають лекції в уніварситеті у Празі.
В ході семінару, 19 червня, експерт розкриє ряд питань про проблеми з якістю: що таке якість пива, як правильно її оцінити. Практичним елементом стане дегустація пива – два тести дегустаційних здібностей учасників, за допомогою яких вони зможуть визначити рівень у пивоварів на своїх підприємствах та колег.
Наступним етапом work shop буде тема стабільності якості пива – повторюваності смаку. Як цього досягти, якщо змінюється якість вхідної сировини. Також поговоримо про стійкість пива – мікробіологічну, хімічну і сенсорну, її досягнення і збільшення. Окремо обговоримо проблеми з гігієною пива на точках продажу, в пивоварнях.
Крім того Йірджих Хейн стане спікером «Технологічної секції» конференц-дня Форуму, 18 червня. Виступ присвячений темі «Порівняння способів затирання: декокція або інфузія». Йіндржих розповість про історію декокційного способу, надасть його хімічне обґрунтування і доцільність застосування в сучасному пивоварінні. Також порівняє обидва способи, пояснить вплив способу затирання на питкість і охмеління пива. Цінними стануть рекомендації, як обрати спосіб затирання.
Вже 18-19 червня у Львові VII Форум пивоварів і рестораторів об`єднає на майданчику Fest Republic всіх гравців пивоварного бізнесу: пивоварів, технологів, виробників обладнання, сировини й технологій, рестораторів, ритейлерів. Центральною темою залишаються технології на всіх етапах виробництва пива. Участь у Форумі таких експертів пивоваріння, як Йіндржих Хейн, Дмитро Некрасов, Юрій Заставний, Валентина Мікусевич та інших практиків – це унікальна можливість отримати багаж цінних знань, заснованих на практиці, пробах і помилках, формулах успіху, за два дні!
Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу», «Маркетинг пивного закладу», учасники обговорять розвиток культури споживання пива, завоювання частки внутрішнього ринку і вихід на експорт. Відкриється виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Паралельно відбудеться засідання Секції для шеф-кухарів пивних ресторанів і майстер-класи.
19 червня вирушимо в Пивний тур «Крафтовий шлях Львова», в гастро-тур креативними ресторанними закладами Холдингу Емоцій !Fest, проведемо work shop і колабораційну варку із зірками крафта.
Реєструйтеся для участі у Форумі та work shop за телефонами:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
Організатор – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації»
Форум пивоварів і рестораторів підтримує Українське об’єднання пивних сомельє Київська Пивна Ліга
Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій
Головний Організаційний партнер – ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда»
Головний Виставковий партнер Форуму – Beviale Moscow-2020
Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери»
Технологічні партнери – компанії Fermentis, Pontum AB, PSS SVIDNÍK, Castle Malting, Browamator, «Термо-Пак», «Сфера СІМ», Центр оцінки відповідності «ФАКТУМ», «Харвест Агрохім Україна», «Донау Лаб Україна», PET Technologies
Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал BEER Technologies
Інформаційні партнери: інформаційний портал www.beertechdrinks.com, журнали Beer Box, «Академия гостеприимства», сайт Restaurant NEWS, портал пивного ринку Profibeer, онлайн-журнал Fanatic Beer Magazine