«Дунайський аграрій» виготовив сік з органічного нектарину

 «Дунайський аграрій» виготовив сік з органічного нектарину

Господарство «Дунайський аграрій» з Одещини, яке на площі 2000 гектарів вирощує органічні фрукти, зернові культури та продукти тваринного походження, виготовило лімітовану версію соку з органічного нектарину. Як з’явилася така ідея та чи буде вона мати продовження, в ексклюзивному коментарю проєкту «Садівництво і Виноградарство. Т.І.» розповів керівник компанії Роман Дяжук.

– «Дунайський Аграрій» – єдине господарство в Україні, яке вирощує органічний нектарин. Саме тому ми вирішили зробити лімітовану версію соку. В його складі – лише 100 % нектарину, сік виготовляється без цукру, тому він дуже смачний, корисний і безпечний, – зазначає Роман Дяжук.

Розливається сік у скляні пляшки об’ємом 750 мілілітрів. За словами керівника господарства, ідея виготовляти такий напій з’явилася завдяки наявності великої кількості плодів нектарину другого класу, які не придатні для реалізації в супермаркетах:

– Так, у нас є невеликий цех з власним обладнанням. Цього року ми вперше спробували робити такий сік, побачимо, як він буде продаватися і чи сподобається споживачам. Саме від цього залежить те, чи виготовлятимемо ми його надалі.

Роман Дяжук розповідає, що ринок нектарину в Україні однозначно є, цей фрукт смачний і солодкий, подобається споживачам. А ось продуктів переробки нектарину майже немає, а органічного – і поготів.

– Частину врожаю ми реалізували в торгових мережах, з плодів другого сорту виготовили сік, а ще трохи нектаринів ми заморозили, щоб восени виготовляти з них пастилу, – зазначає керівник господарства «Дунайський Аграрій». – Невдовзі ми будемо збирати врожай органічного персика, з якого теж виготовлятимемо сік.

Джерело: techhorticulture.com

Читайте також:
Як на Львівщині виготовляють соки прямого віджиму
Voran: передові технологічні рішення для виготовлення соків прямого віджиму

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті