Drinktec 2022: завершилася робота провідної світової виставки в галузі напоїв

 Drinktec 2022: завершилася робота провідної світової виставки в галузі напоїв

12–16 вересня в Мюнхенському виставковому центрі відбулася провідна світова виставка в галузі напоїв Drinktec. Подія зібрала 1002 експоненти з 55 країн і майже 50 000 відвідувачів із 169 країн. Завдяки такій кількості учасників Drinktec зміцнила свій статус як провідної світової торговельної виставки.

– Drinktec демонструє нам, що світові ярмарки в Європі знову можливі. Більшість відвідувачів приїхали з-за кордону, і майже 40 відсотків з них з-за меж Європи, таких як Мексика, Бразилія, Південна Африка, Японія та Індія. Досить показово, що США є третьою за кількістю відвідувачів країною після Німеччини та Італії, – зазначає  генеральний директор Messe München Райнхард Пфайффер.

На виставці презентували нові концепції напоїв, інноваційні виробничі процеси, сучасні тенденції споживання тощо. Це захід, на якому виробники презентують свою сировину, логістичні рішення та новітні технології для переробки, наповнення, пакування та збуту всіх видів напоїв. Провідні виробники зустрічаються з власниками бізнесів із метою укладання контрактів для подальшої співпраці.

На Drinktec були презентовані інноваційні технології з усього світу. Так, учасники виставки презентували понад 700 нових продуктів і рішень у цифрових пропозиціях Innovation Guide та Solution Guide. За словами учасників події, Drinktec – це чудова можливість зустрітися з клієнтами та партнерами на міжнародному рівні. Подія об’єднує міжнародних експертів та всіх, хто працює в галузі напоїв і кому важливі інновації.  

Для відвідувачів Drinktec також є основною мережевою платформою індустрії напоїв, як підтверджує Гарі Гуо, віце-президент глобального ланцюга поставок компанії Coca-Cola:

– Як добре повернутися сюди, у Мюнхен, після п’яти років. Це одна з головних подій у нашому бізнес-календарі, яку ми повинні відвідати. Разом з нашими глобальними партнерами з розливу ми використовуємо Drinktec для вивчення останніх розробок і нових технологій у таких сферах, як ланцюги постачання, виробництво, цифрова трансформація та сталість, шукаємо можливості для трансформації нашого бізнесу. Подія цього року краща, ніж будь-коли.

Drinktec 2022 – це високоефективна платформа для розвитку бізнесу в галузі виготовлення напоїв. Наступна виставка Drinktec відбудеться восени 2025 року. Точну дату буде оголошено найближчим часом.

Читайте також:
SIMEI: виробники вина та технологій для виготовлення різних напоїв зберуться на міжнародній виставці уже в листопаді цього року
Як розвивається виноробна галузь у Португалії?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті