Досвідом успішного ведення ягідного бізнесу поділяться спікери конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації»
Із чого почати ягідний бізнес? Як удосконалити вже наявний бізнес, щоб отримувати стабільно високий прибуток? В обох випадках важливо переймати успішний досвід у керівників фермерських господарств, котрі побудували бізнес із нуля і займаються ягідництвом уже багато років. Досвідом ягідництва поділяться спікери V Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації», що відбудеться 9-10 грудня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина».
V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» охопить низку ягідних культур. Спікери поділяться досвідом вирощування лохини, малини, суниці садової. Учасники конференції дізнаються, з якими труднощами стикалися керівники відомих ягідних господарств, як додали проблеми та як вибудовували стратегію догляду за ягідниками.
Зокрема, кілька виступів на конференції будуть присвячені вирощуванню лохини. Представник польської компанії Polana і розсадника Polska Borowka Павел ВАВРИЩУК розповість про шляхи збільшення прибутковості від вирощування органічної лохини. Учасники заходу отримають дієві лайфхаки на основі багаторічного досвіду європейського фахівця.
Досвідом вирощування лохини на великих площах поділиться експерт компанії «БЕТЕК» Віктор ФАРАФОНОВ. Про свої досягнення у вирощуванні органічної лохини розповість директор компанії «Органічний САД» Богдан БОДНАР.
Директор розсадника in-vitro «Долина Агро» Олег БАЗЮК розкаже про базові принципи закладки плантації лохини та догляд за нею. Також фахівець акцентує на критичних моментах, які виникають під час закладки ягідника.
Досвідом вирощування суниці садової у відкритому ґрунті поділиться директор ТОВ «САВ АГРО ПАРТНЕР» Андрій ШВИНДЮК.
Досвідом виробництва суниці садової в сезоні 2021 року поділиться учасниця проєкту BestAgro, співзасновниця ініціативи «Ягідна сторона життя» Ірина БАРЗО. Спікерка також акцентує на основних проблемах та їхніх рішеннях.
Білоруський досвід вирощування ремонтантних сортів суниці садової на столах в тунелях висвітлять агроном Ірина ПАВЛОВА та власник компанії ФГ «Сонюшко» Олексій МІНЕНКО.
Також спікери поговорять про вирощування малини. Успішний досвід вирощування малини висвітлить директор ТОВ «Диво ягода» Віталій ВАСИЛЬЄВ.
Читайте також: Як створити успішний ягідний бізнес
Ягідні новинки – нові сорти лохини, чорниці, малини, ожини – презентує представник польської компанії In-Vitro Kusibab, найбільшої в Європі лабораторії in-vitro, Ігор ПАЩУК.
Не оминуть конференцію й відомі українські науковці. Олександр ЯРЕЩЕНКО, заступник директора з наукової роботи, селекціонер, Інститут садівництва НААН, розкаже про досвід вирощування перспективних сортів ягідних культур вітчизняної і зарубіжної селекції в Україні.
В тематику економіки ягідництва та особливостей ціноутворення на ягідну продукцію учасників проведе Юрій ПАСІЧНИК, д.е.н, професор, Інститут аграрної економіки НААН.
Сучасні технології створення ягідників, інноваційні засоби захисту ягідних культур, автоматичні системи зрошення, тенденції у сортуванні ягід, нові види тунелів для вирощування ягідних культур, європейські технології зберігання плодів – ці та інші теми будуть висвітлені на V Міжнародній науково-практичній конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації».
Читайте також: У рамках ягідної конференції ВПЕРШЕ відбудеться Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід
9-10 грудня у Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина», зберуться кращі фахівці-ягідівники України та Європи. Долучайтеся й ви до підсумкової події 2021 року!
Нагадуємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» триватиме 2 дні.
9 грудня – пленарна частина конференції.
Детально про графік роботи конференції та про умови участі в заході читайте за посиланням: https://bit.ly/3ojWWzS
Програма заходу доступна тут: http://forum.techdrinks.info/ua/event/35
10 грудня – бізнестур на провідні ягідні й переробні підприємства України – ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE).
Що представлять учасникам бізнестуру впродовж другого дня конференції, дізнайтеся за посиланням: https://bit.ly/3xhcNDF
Щорічні конференції медіа групи «Технології та Інновації», присвячені ягідництву і садівництву, збирають більше 300 учасників з України та Європи. Заходи відвідують експерти ринку, представники відомих аграрних компаній і фермери, а також трейдери і експортери.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Ексклюзивний технологійний партнер – компанія «ПрофПолив».
Партнери бізнестуру – СВК «Ягідки», ТОВ «Нікдарія»
Головний Технологічний партнер – ТОВ «Розетта Агро»
Головний Технологічний партнер – UNITEC
Головний Технологічний партнер – POLSKA BOROWKA
Реєстрація на конференцію триває! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!
Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583
Данчук Альона, тел.: +38 097 528 36 46
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com
УВАГА!
Вхід на конференцію дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».
Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.
Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.