До уваги учасників ягідної конфернеції у Рівному: програму дводеного заходу сформовано (+ПРОГРАМА)

 До уваги учасників ягідної конфернеції у Рівному: програму дводеного заходу сформовано (+ПРОГРАМА)

Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» традиційно поєднує виступи провідних експертів галузі, презентації, виставки з досвідом практиків і можливістю побачити приклади вдалого впровадження сучасних технологій на власні очі. Так 12 грудня відбудеться конференц-день, який матиме практичне продовження 13 грудня під час бізнес-туру на провідні підприємства Рівненщини.

Організатори вже оприлюднили ПОВНУ ПРОГРАМУ конференції.

12-13 грудня 2019 року, м.Рівне, Україна
Готельно-ресторанний комплекс «Айвенго» (траса Київ – Чоп, с.Колоденка)

08:00 – 9:00 Реєстрація учасників.Початок роботи виставки-презентації обладнання, технологій і матеріалів та продукції для садівничої та переробної галузей.
Кава-брейк.

09:00 – 17:00 Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів та продукції для ягідництва, садівництва і переробної галузі. Працює стенд із передплати на журнали проекту «Технології та Інновації». Акція для учасників конференції: знижка 10% на повний комплект журналів на 2020 р.

09:00 – 09:25 Відкриття Конференції. Вітання від організаторів і партнерів.

Вітальне слово:
– Катерина КОНЄВА, Надія ЯЩУК – засновники інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації», організатори конференції.
– Кірк РЕЙМЕР, керівник проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток).
– Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН, віце-президент з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» – Генеральний Юридичний партнер конференції;
– Ольга РУДОМСЬКА, директор підприємства «Агропереробка» (м.Рівне), – Головний Діловий партнер конференції.

СЕКЦІЯ 1.
Українське ягідництво: вчора, сьогодні, завтра.

Модератор – Катерина КОНЄВА, СЕО медіа-групи «Технології та Інновації».

– «Ситуація в українському ягідництві. Законодавчі ініціативи, державна підтримка галузі, проблемні питання і шляхи їх вирішення». Віктор КОСТЕНКО, начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України;

– «Експортні можливості українського ягідництва». Ірина КУХТІНА, керівник асоціацій «Інноваційне фермерство і кооперація», «Ягідництво України».

СЕКЦІЯ 2.
Сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу.

Модератор – Дарина ДУБИНКА, редактор проекту «Технології та Інновації».

– «Унікальні технології класифікації якості лохини, здатні значно пролонгувати строк життя свіжої ягоди». – Адріана ДУНДА, представник компанії UNITEC (Італія) – Ексклюзивного партнера конференції (тема узгоджується).

– «Стала стратегія у боротьбі з захворюваннями суниці». – Ігор ТАРУШКІН, регіональний менеджер компанії Bayer (Україна).

– «10 причин не починати бізнес з вирощування ягід». – Віталій ІШМУРАТ, власник ТМ «Ягоди Волині» (Волинська обл., Україна).

– «Органічна лохина: шляхи збільшення прибутковості. Лайфхаки для ягідників на основі науки й практики». – Павел Ваврищук, представник компанії Polana і розсадника Polska Borowka (Польща).

– «Хвороби та шкідники лохини і жимолості, та як із ними боротися, практичні рекомендації». – Лешек Орликовський, професор Instytut Ogrodnictwa, Skirniewice (Польща)

– «Інноваційні технології вирощування лохини. З досвіду найкрупнішого у Східній Європі ягідного господарства». – Віктор Фарафонов, директор компанії «БЕТЕК» (Україна).

– «Сучасні сорти лохини: з досвіду селекційної роботи і вирощування ягоди». – Олег Базюк, директор розсадника in-vitro «Долина Агро» (Україна).

– «Наш 4-річний досвід вирощування жимолості» презентація підготовлена паном Тадеушом Кусібаб, спікер – Юстіна Кусібаб-Мрук, директор по виробництву компанії In-Vitro Kusibab – найбільшої в Європі лабораторії ін-вітро (Польща)

– «Науково-практичні основи вибору земельних ділянок при проектування ягідних насаджень, оцінка фізико-хімічних та агро-фізичних властивостей грунтів при виборі ділянок під ягідні культури, рельєф і мікрорельєф, підготовка грунту під багаторічні насадження». – Сергій Рябков, керівник ДП «Проектно-технологічне бюро».

– «Новітні системи живлення ягідних культур». – Представник компанії «Профполив» (Україна).

Питання і відповіді. Обговорення.

13:00 – 14:00 ОБІД

СЕКЦІЯ 3.
Дискусійна панель від Генерального юридичного партнера конференції ППФ «Пахаренко і партнери»: «Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок»

Модератор – Вероніка БЕРЕЗАНСЬКА — начальник відділу реклами та зв’язків з громадськістю ППФ «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine.

В дискусії беруть участь: власники і керівники успішних ягідних господарств України: Олег НАУМЕНКО (СВК «Ягідка»), Євген ХАРЛАН (IBerry), Тарас БАШТАННИК (U-berry) та заступник начальника юридичного відділу ППФ «Пахаренко і партнери» Анастасія МІНДРУЛ, pr-менеджер ППФ «Пахаренко і партнери» Лариса СЕВОСТЬЯНОВА.

15:30 – 18:30 Презентація ягідних і плодово-ягідних напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід.

СЕКЦІЯ 4.
Сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу (продовження)

– «Мікробіологічні препарати від компанії Lallemand – запорука високої врожайності та якості продукції». – Павло Волинець, головний агроном ТОВ «Агрітема».

– «Основні агротехнічні проблеми (захист рослин, внесення добрив, біостимуляція) при вирощуванні суниці садової – з огляду на досвід минулого сезону». – Ярош Збігнев, професор Люблінського природничого університету (Польща).

СЕКЦІЯ 5.
Правильне зберігання і високотехнологічна переробка продукції ягідника – запорука успіху компанії на ринку.

– «Цифрова трансформація фермерського господарства». Андрій Шевчук, менеджер з продажу компанії «Волошин».

– «Яких ягід або ягідної продукції насправді хочуть споживачі?» – Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Маркетинг-Аналітика» оптового ринку «Шувар» (м.Львів, Україна)

– «Зберігання та заморожування ягід і кісточкових». – Анатолій Богдан, директор компанії «Інсолар-холод».

– «Ліофілізація та заморожування, як технології майбутнього». – Горан Обрадович, власник компанії PIGO.

– «Безпека харчових продуктів у свіжому та замороженому вигляді, якість води та нові норми, що дозволяють уникнути використання хлору при переробці ягід і фруктів». – Камілла Хрульова, представник Primozone Production AB (Швеція).

– «Оснащення холодильним обладнанням комплексів з охолодження, зберігання та заморозки ягід». – Представник компанії «4 стихії».

– «Сертифікація ягідного і переробного виробництв. Досвід впровадження на ягідних підприємствах». Ігор Чечітко, спеціаліст з сертифікації підприємтсв Global G.A.P.

– «З поля – до іноземного покупця. Вимоги до продукції з боку закордонних торговельних мереж». Представник компанії «Агро Фрост Рівне» – партнер бізнес туру

– «Презентація успішного досвіду переробки ягід». Представник підприємства «Агропереробка» – партнер бізнес-туру

18:00 – 18:30 Підведення підсумків Конференції.

Заключне слово від організаторів – Катерина Конєва, Надія Ящук – засновники інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації».

Розіграш лотереї від компаній-партнерів.

19:00 – 21:00 Фуршет. Розважальна програма з фольклорним колективом.

День 2-й, 13 грудня

09:00 – 18:00 Бізнес-тур у м. Рівне


Маршрут №1: «Агропереробка»:

9:00 – виїзд з готелю «Айвенго».
09:30 – 11:30 – Підприємство «Агропереробка». Екскурсія.
12:00 – 13:00 – кава-брейк. Спілкування.
13:30 – повернення в готель «Айвенго».

Маршрут №2: «Агрофрост Рівне»:

9:00 – виїзд з готелю «Айвенго».
09:30 – 11:30 – Підприємство «Агро Фрост Рівне». Екскурсія.
12:00 – 13:00 – кава-брейк. Спілкування.
13:30 – повернення в готель «Айвенго».

Зареєструватися можна за телефонами:
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Дарія Потурай, тел.: +38 068 51 33 187
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
та на сайті: http://forum.techdrinks.info/ua/event/25

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар