Десять українських виноробів зможуть безкоштовно відвідати виставку-ярмарок SIMEI в Італії

 Десять українських виноробів зможуть безкоштовно відвідати виставку-ярмарок SIMEI в Італії

Кожен учасник конференції «Успішне виноградарство і виноробство» може скористатися мегакрутим шансом безкоштовно відвідати Міжнародну виставку-ярмарок SIMEI, що відбудеться 15-18 листопада в Мілані, Італія.

10 щасливчиків серед виноробів України оберуть на IV Міжнародній науково-практичній конференції «Успішне виноградарство і виноробство», що відбудеться 3-4 березня в Одесі (смт Таїрове). Переможці стануть відомі в результаті розіграшу святкової лотереї наприкінці конференц-дня 3 березня!

Партнер IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство і виноробство» – SIMEI 2022 – забезпечить перельоти та проживання у Мілані для 10 переможців – кращих виноробів України!

Із 15 до 18 листопада міжнародна виставка SIMEI-2022 прийматиме десятки тисяч відвідувачів більше ніж із 90 країн світу. Зазвичай експозиції учасників SIMEI займають понад 76 000 кв. м і збирають близько 500 експонентів.

Виставка SIMEI проходить один раз на 2 роки, починаючи з 1963-го. Цей спеціалізований захід – єдиний міжнародний майданчик, на якому експоненти представляють обладнання для виробництва, розливу в пляшки й упаковку різних видів напоїв: вина, міцних алкогольних напоїв, пива, виноградних дистилятів, соків, мінеральних вод тощо.

Долучайтесь до участі в IV Міжнародній науково-практичній конференції «Успішне виноградарство і виноробство», що відбудеться в Одесі 3-4 березня, і станьте переможцями святкової лотереї за партнерства SIMEI 2022! Хтозна, може, саме вам, шановні винороби, усміхнеться фортуна, й восени ви полетите в незабутню подорож до Італії!

У лотереї візьмуть участь усі винороби, що зареєструються та відвідають особисто конференцію «Успішне виноградарство і виноробство». Пропозиція лише для представників виноробних компаній України.

Реєстрація на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Успішне виноградарство і виноробство» в Одесі 3-4 березня 2022 р.:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83

Ознайомтеся з програмою IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство і виноробство» за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/event/37

Читайте також: 4 березня бізнес-тур для учасників винної конференції: Про технології вирощування винограду технічних і столових сортів української селекції та технологію виготовлення з них вина

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті