Дегустація соків прямого віджиму відбулася під час садівничої конференції у Вінниці

 Дегустація соків прямого віджиму відбулася під час садівничої конференції у Вінниці

Соки прямого віджиму від крафтових українських виробників дегустували учасники IX Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», що відбулася 26 жовтня у Вінниці, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія», і яку організувала медіагрупа «Технології та Інновації». Мета дегустації – популяризувати натуральну продукцію українських виробників у контексті здорового харчування та акцентувати на широких можливостях для бізнесу переробки плодів на натуральні напої, які затребувані на ринку і мають потужний експортний потенціал.

Соки прямого віджиму на дегустації презентували такі компанії: ФГ «Валентина», ТОВ «Сади Підгайчики» (ТМ FAVORITE GARDEN FRUITS), ФГ «Прима» (ТМ «ПАН НЕДОБА»), ФГ «Елітфрукт» (ТМ Sims Juice), ТОВ «Радішка» (ТМ «Радішка»), ТОВ «Агрокомплекс» (ТМ Happy Apple), «Веселий дідусь».

Дегустація соків прямого віджиму сподобалася учасникам конференції, які жваво долучилися до процесу.

– Соки, які я сьогодні продегустував, дуже цікаві. Тішить різноманіття презентованих смаків, адже виробники надали не тільки яблучні соки, а й багатокомпонентні купажі з фруктів та овочів. Чудово, що в Україні з’являються крафтові виробники. Від такого різноманіття смаків завжди виграє покупець, тому що є великий вибір. Я думаю, що в майбутньому ми будемо гідними конкурентами європейським виробникам. Особисто мій фаворит сьогодні – яблучно-малиновий сік від ФГ «Валентина», – поділився враженнями директор з розвитку компанії «Родоніт Агро» Олег ДУБИНА.

Це традиційний захід на підтримку тих, хто виробляє якісну, натуральну продукцію. Адже це вже 5-а народна дегустація, яку організовує медіагрупа «Технології та Інновації» задля просування натуральної продукції як складника здорового харчування, привернення уваги споживачів до натуральної продукції з фруктів і ягід від українських виробників.

Під час конференції дегустували й інші продукти переробки, як-от: фруктову пастилу, в’ялені сливи й помідори, томатні соуси, натуральні олії холодного віджиму, гарбузові цукати, яблучний оцет, міцні напої тощо. Свою продукцію презентували виробники:  ТМ «Гарбузата Хата», Ферма екологічних продуктів «Щедрі лани», Садівниче товариство «Мрія» (ТМ «Адамівка»), Strong Distillery, ОК «Спроможні Домогосподарства Київщини» (ТМ «Любіть Наше»).

Учасники конференції з задоволенням дегустували крафтову продукцію, спілкувалися напряму з виробниками. Завдяки такому спілкуванню в невимушеній атмосфері виробники змогли почути відгуки про свою продукцію, визначити запити споживачів та їхні можливі зауваження. На основі цього кожен, хто презентував свої продукти, може зробити висновок про те, які рецептури чи виробничі процеси слід удосконалити. Завдяки презентаціям, проведеним у такому форматі вільної дегустації, є можливість з’ясувати останні тенденції ринку переробки та визначити шляхи розвитку свого бізнесу, знайти нових партнерів тощо. Адже конференція об’єднала всіх гравців плодоовочекого ринку – фермерів-практиків, ритейлерів, експортерів, представників торговельних мереж тощо.

Детальний репортаж із дегустації читайте в новому номері журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», який незабаром вийде друком. Слідкуйте за новинами.

Читайте також:
Завдяки чому вина від Валерія Наровила посідають найвищі місця на конкурсах та дегустаціях
Всеукраїнський фестиваль «День винороба» відбудеться уже 11–12 листопада в Києві

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті