Черешневі сади «Уманської фруктової компанії» та фундукові насадження корпорації «Галс Агро» відвідають учасники бізнес-туру 7 червня

 Черешневі сади «Уманської фруктової компанії» та фундукові насадження корпорації «Галс Агро» відвідають учасники бізнес-туру 7 червня

Бізнес-тур на провідні підприємства із вирощування кісточкових та горіхоплідних відбудеться 7 червня, на другий день профільної конференції, присвяченої технологіям вирощування цих культур, – X Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Кісточкові. Горіхоплідні». Зокрема, учасники конференції відвідають інтенсивні черешневі сади «Уманської фруктової компанії» та інтенсивні насадження фундука корпорації «Галс Агро».

Перший же день науково-практичної конференції, 6 червня, буде насичений різноаспектними виступами провідних фахівців у галузі вирощування кісточкових та горіхоплідних культур. Затим, 7 червня, всі охочі побачать на практиці, як побудувати успішний бізнес у садівництві і горіхівництві, масштабуватися та відкривати нові ринки збуту. Більше про те, що саме заплановано під час бізнес-туру, читайте далі.

Організатор конференції та бізнес-туру  – медіагрупа «Технології та Інновації»,  видавець галузевих журналів «Садівництво і Овочівництво& Горішник Т.І.», «Ягідник», «Напої&Пиво. Т.І.».

«Уманська фруктова компанія» відома своїми високотехнологічними інтенсивними насадженнями черешні. Компанія розширює насадження черешні. Так, 2022 року площу саду збільшили на 3 гектари, 2023-го – на 1 гектар, а цьогоріч його розширять ще на 2 гектари. У сезоні 2024 року загальна площа саду сягатиме 22 гектари. Підприємство вирощує популярні в Європі різні середньопізні та пізні сорти черешні. Основні з них – Кордія, Регіна та Тамара, плоди яких великі, м’ясисті та солодкі. Садивний матеріал купували в нідерландської компанії Fleuren і бельгійського розсадника Depa Fruit. Черешня в «Уманській фруктовій компанії» росте переважно на підщепах Gisela 5 і Gisela 6, але нещодавно висаджені дерева ростуть на Gisela 12. Систему поливу в саду підприємства впродовж останніх кількох років встановлює компанія «Водовід», а шпалеру та накриття – «САД ОК». Черешню «Уманської фруктової компанії» охолоджують та реалізовують на внутрішньому ринку. Частину продукції переробляють.

У корпорації «Галс Агро» вирощують 400 гектарів фундука за інтенсивною технологією. У фундуковому  саду «Галс  Агро» запроваджені новітні технології та використовується сучасна техніка. Кущі висаджені за схемою 4 х 3 м. Через кожні 4 ряди є 6-метрове міжряддя. Така схема дозволяє висадити 740 рослин на гектарі. За порадою італійських практиків, для зручності технологічної обробки саду (а надалі – збирання врожаю) кожне 5-е міжряддя спроєктовано з міжряддям в 6 метрів між рядами. Це інтенсивні насадження, які матимуть потенційно високу врожайність. Основні сорти на плантаціях корпорації «Галс Агро» – Тонда Джентіле, Тонда ді Джіфоні. Є й запилювачі – Тонда Романа, Барселонський, Мортарелла, Косфорд. Майже весь посадковий матеріал – мікроклоновані саджанці із закритою кореневою системою – купували в італійських компаніях Battistini Vivai та Vitroplant. Для догляду використовують також пристовбурові фрези, косарки для міжрядь, обприскувачі LOCHMANN тощо. Ці та інші механізми дозволяють максимально полегшити та прискорити догляд за насадженнями.

Упродовж бізнес-туру учасники конференції зможуть безпосередньо побачити, як працюють ці масштабні підприємства, ознайомитися з передовими технологіями вирощування черешні не зі сторінок журналу, а безпосередньо спілкуючись із власниками підприємства.

Міжнародна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Кісточкові. Горіхоплідні» триватиме два дні.

6 червня – пленарна частина конференції. Спікери обговорять багато питань щодо успішного вирощування кісточкових (черешні, вишні, сливи, персика, абрикоса), та горіхоплідних (фундука, волоського горіха, мигдалю тощо) культур. Відбудеться й виставка сучасних технологій, техніки та обладнання для садівництва і переробки. Також запланована традиційна виставка та дегустація горіхів, продуктів на основі плодів і ягід: соків, сидрів, плодово-ягідних вин, настоянок і наливок, дистилятів, джемів, пюре, сухофруктів та ін.

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, технологічні компанії, що спеціалізуються на догляді і захисті рослин, а також представників торговельних мереж і компаній-експортерів.

Медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено 34 масштабні заходи, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.

Більше про те, що заплановано під час конференції, читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/44

Умови участі в конференції:

В ролі учасника:

Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – конференц-день (6 червня)

Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день (6 червня); 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).

Для малих фермерських господарств та науковців: 1500 грн конференц-день.

(У ціну входить кава-брейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Також можна зареєструватися на конференцію «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Кісточкові. Горіхоплідні» за посиланням.

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Бронювання номерів – готель «Верховина» (тел.: 0981669624)
Знижка для учасників конференції – 10 %
*Знижка розповсюджується на номери зі сніданком
Кодове слово – «Кісточкова конференція»
*Важливо! В них є туристичний збір – 35–50 грн, тому треба відрядження.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті