Brave Wine: у жовтні відбудеться вікенд найкращих українських вин

 Brave Wine: у жовтні відбудеться вікенд найкращих українських вин

8–9 жовтня відбудеться Brave Wine – вікенд найкращого українського вина, метою якого стане підтримка українських виноробів і захисників України. Захід анонсували організатори, команда Kyiv Food and Wine Festival, на офіційній фейсбук-сторінці події.

– Друзі, команда Kyiv Food and Wine Festival та сміливі українські винороби вітають вас — ми сумували! Ми добре розуміємо, що гучні розваги зараз не доречні. Але економіка країни має працювати, а ми – робити свою справу. Тому ми придумали формат заходу, що буде, як то кажуть, на часі. Ми знайшли просторе й надійно захищене приміщення у самому серці Києва, на території бару «Вогник» та клубу Arsenal XXII. Ми зберемо найкращих виноробів з Півдня і Півночі, Заходу та Сходу України, котрі презентують свої вина, – йдеться у повідомленні.

Відвідувачів заходу чекає багато смачного українського вина, дегустації, лекції та цікаві дискусії з виноробами й експертами, фотовиставка з реальними історіями про українських виноробів та виноробні, що постраждали внаслідок бойових дій. А кожен гість на вході отримає дегустаційний келих у подарунок.

10 % від вартості вхідних квитків будуть перераховані на забезпечення тактичною медициною підрозділів ЗСУ на Харківському напрямку. Під час заходу відбудеться онлайн-аукціон раритетних українських вин, всі кошти від якого також будуть перераховані на ці потреби.

Читайте також:
Drinktec 2022: завершилася робота провідної світової виставки в галузі напоїв
SIMEI: виробники вина та технологій для виготовлення різних напоїв зберуться на міжнародній виставці уже в листопаді цього року

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті