BrauBeviale прагне допомогти збільшити потенціал оптимізації галузі

 BrauBeviale прагне допомогти збільшити потенціал оптимізації галузі

Міжнародна виставка BrauBeviale у Нюрнберзі презентує багато захопливих пропозицій, зокрема оптимізацію пивоваріння чи виробництва напоїв, збереження ресурсів, ефективну презентацію своєї продукції на ринку та функціональні вдосконалення наявного обладнання. Будь-який список нових продуктів у галузі пивоваріння та напоїв сьогодні неминуче включатиме не лише мобільні та компактні рішення для швидкого впровадження в повсякденну роботу, але й автономні машини, які можна легко інтегрувати в наявні операції.

Банки для напоїв – оновлений варіант паковання

Коли йдеться про паковання напоїв, ринкова інформація вказує на те, що нові інвестиційні рішення часто приймають на користь банок. Середні або менші пивоварні все частіше вирішують розливати свою продукцію в банки. Так можна розвивати експортні ринки, допомагати пивоварам збільшити свою частку ринку. Банки також добре працюють для крафтових пивоварів. Цього року багато експонентів буде зосереджено на презентації нового обладнання для наповнення банок, щоб забезпечити підприємства найновішими технологіями.

Відповідно до цих тенденцій, учасники виставки BrauBeviale пропонують рішення для декорування банок і пляшок: цифровий друк для диференціації банок, а також для крон-пробок. У сфері етикеток темою обговорення також стане можливість надійного видалення термозбіжних етикеток. Це можна використовувати для досягнення ще кращого розділення матеріалів у процесі переробки ПЕТ-пляшок.

Актуальним питанням лишається збереження ресурсів

Рішення для енергозбереження займають важливе місце під час Форуму експертів. Будуть презентовані концепції щодо зменшення витрат на електроенергію, використання біогазу з пивоварного відпрацьованого зерна та систем відновлення CO2. Буде порушене питання щодо збереження та повторного використання води в пивоварінні.

Не менш цікавими будуть нові перспективи, пов’язані із скляними пляшками: наприклад, мінімізація ваги в рамках циклів повторного використання дає змогу зменшити транспортні витрати та викиди. Також буде презентація на тему системи зворотних склянок для вина як рішення з оплатою за використання, включно з послугою промивання.

Подробиці про форум уже доступні тут.

Інструменти забезпечення якості

Постачальники контрольних пристроїв продемонструють, що все ще є можливості для вдосконалення з погляду зручності та спектрального аналізу під час щоденного використання в пивоварінні чи виробництві напоїв.

Мобільні рішення для користувачів з нижчим діапазоном продуктивності або прості в установці вбудовані вимірювальні пристрої дозволяють оперативно відстежувати параметри, надаючи точні оперативні дані з поточного виробничого процесу.

Дізнайтеся більше на: www.braubeviale.de/en/ausstellerprodukte

Про BrauBeviale

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті