BrauBeviale 2023: міжнародний сектор напоїв збирається насолодитися довгоочікуваною зустріччю

 BrauBeviale 2023: міжнародний сектор напоїв збирається насолодитися довгоочікуваною зустріччю

Підготовка до BrauBeviale, однієї з провідних виставок у галузі напоїв, у розпалі. З 28 по 30 листопада виставковий центр Нюрнберга знову стане центром міжнародного сектору напоїв. Пандемія змусила BrauBeviale зробити чотирирічну перерву в роботі. Зате тепер виставка запропонує поєднання усталених та абсолютно нових функцій. Учасники продемонструють продукти, рішення й тенденції у виробництві та маркетингу пива, води, безалкогольних напоїв, міцних алкогольних напоїв, вина та ігристого вина.

Новий слоган «Ми – за різноманітність» вказує шлях для BrauBeviale.

– Кожен, хто знайомий із BrauBeviale, знає, що ми вже давно впроваджуємо цей принцип на практиці, — пояснює Андреа Калрайт, виконавчий директор BrauBeviale NürnbergMesse. – Але тепер ми нарешті офіційно підтвердили це зобов’язання сприяти сильному почуттю спільності в секторі та об’єднати світ напоїв під одним дахом.

BrauBeviale може озирнутися на десятирічну історію успіху, яка бере свій початок у сегменті пивоваріння. Відчуття спільності в секторі завжди було відчутним на BrauBeviale. Сьогодні ця традиція поєднується з сучасним розмаїттям усієї індустрії напоїв. Пивовари продовжують становити основну частку відвідувачів. На цьогорічному заході також буде приділена увага вину та ігристому вину. Сегмент безалкогольних напоїв також представлений на BrauBeviale: близько 70 відсотків уже зареєстрованих експонентів також пропонують спеціальні продукти та рішення для виробників безалкогольних напоїв. Напередодні заходу зацікавлені відвідувачі можуть відфільтрувати експонентів для окремих сегментів галузі напоїв, щоб заздалегідь отримати контакти та спланувати візит, який буде максимально ефективним.

Перевірене планування холу

Як зазвичай, експоненти розташовуються навколо виставкового парку, щоб представити технологічний ланцюг виробництва напоїв: від сировини – до машин і обладнання, від упаковки та маркетингу – до компонентів. Це посилює відчуття спільності, що робить BrauBeviale таким унікальним. Попередній список експонентів уже доступний онлайн на веб-сайті BrauBeviale.

Ключові теми: вино та ігристе вино

BrauBeviale вже давно є домом для міжнародного сектору напоїв. Традиційно, він зосереджувався на пиві, але оскільки концепція події була адаптована багато років тому, тепер вона охоплює всі сегменти напоїв, включаючи вино та ігристе вино. Цього року BrauBeviale чітко запитав про цей сегмент, і 60 відсотків уже зареєстрованих експонентів сказали, що вони також мають у своєму портфоліо продукти та рішення спеціально для цих категорій відвідувачів. Наприклад, у співпраці з Баварським державним науково-дослідним центром виноградарства та садівництва (LWG) відбудеться спеціальна виставка «Переробка та зберігання винограду», орієнтована на виробників вина та ігристого вина.

Різноманітність також відображена в програмі

Форум BrauBeviale є синонімом для натхнення та передачі знань і досліджує поточні та майбутні проблеми і виклики для індустрії напоїв у Німеччині та решті Європи. Цього року експоненти будуть залучені до розробки програми значно більше. Одними з ключових тем, які впливають на всі сегменти, є стійкість, енергетика, сировина, експорт тощо. Деталі щодо окремих пунктів порядку денного програми будуть надані завчасно до початку заходу.

Зона крафтових напоїв знову стане особливістю BrauBeviale 2023. У чотирьох різних барах зацікавлені відвідувачі виставки зможуть взяти участь у дегустаціях пива, вина, міцних та безалкогольних напоїв. Центр Craft Drinks Area зосереджений на професійному обміні знаннями та інноваційних напоях.

Новинка цього року – Табір юних талантів. Відсутність кваліфікованого персоналу та занепокоєння щодо наступного покоління професіоналів галузі також є проблемою для промисловості напоїв. Тому BrauBeviale 2023 пропонує компаніям, слухачам, студентам і молодим професіоналам можливість спілкуватися один з одним на цьому заході.

Також у програмі: павільйон «Інновації, зроблені в Німеччині» дозволяє стартапам і молодим компаніям з Німеччини представити себе та свої інноваційні продукти професійній аудиторії на BrauBeviale. Вперше також буде зона, присвячена міжнародним стартапам. Домашніх пивоварів і пивоварів-любителів знову зустріне програма, присвячена їхнім інтересам. Дизайнери та ентузіасти дизайну отримають вигоду від співпраці з Bayern Design: окрім спеціального шоу з дизайну, розробленого спеціально для BrauBeviale, також буде «дизайнерська прогулянка» по виставці та відповідні презентації на форумі BrauBeviale. Популярна вечірка та мережева подія Schanzenbräu & Friends також повернеться у 2023 році та відбудеться, як завжди, у перший день виставки, цього року на території виставки.

Очікування зростає

Наприкінці листопада BrauBeviale 2023 нарешті зустріне своїх відвідувачів у Нюрнберзі. Ті, хто не хоче чекати того моменту, можуть скористатися онлайн-платформою myBeviale.com. Він цілодобово пропонує цікаві статті на актуальні питання в секторі напоїв, а також можливість подивитися на ширшу картину та поспілкуватися з колегами-однодумцями або постачальниками продуктів і рішень.

Про BrauBeviale

BrauBeviale у Нюрнберзі є однією з провідних виставок товарів для індустрії напоїв у всьому світі. Це місце, де традиції та багаторічний досвід зустрічаються з натхненням та останніми тенденціями – на регіональному та глобальному рівнях. Для німецьких і міжнародних експонентів та відвідувачів із понад 135 країн вона пропонує ідеальну платформу для спільної роботи над впровадженням інновацій і встановленням важливих тенденцій для всієї індустрії напоїв.

Читайте також:
Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» вже можна завантажити безкоштовно!
Ukraine Wine&Spirits Awards 2023: найкращі вина та міцні напої за результатами дегустаційного конкурсу

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті