Борщ із малини став головною стравою фестивалю на Житомирщині

 Борщ із малини став головною стравою фестивалю на Житомирщині

У селі Малинівка Малинського району Житомирської області нещодавно відбувся перший в Україні фестиваль, присвячений малині. На фестивалі проводилась дегустація страв з цієї ягоди, головною з яких був малиновий борщ. Про це повідомляє Рідне Село.

Так зафіксували лідерство українських постачальників малини на європейському ринку. У селі працюють приємства з переробки та заморожування ягід. Продукцію експортують за кордон. Вирощування ягід може дати місцевим людям хороший дохід і постійну зайнятість.

«Ми хотіли показати Малинівську громаду як сильну потужну спільноту, яка може гарно працювати та весело відпочивати. Це перший фестиваль такого формату в нашому селі. Дівчата зварили 300 л малинового борщу — головної страви фестивалю. За смаком він нагадує кисіль або густий глінтвейн», — розповіла сільський голова Наталія Парфіненко.

Крім дегустації страв з ягоди, провели конкурси, в яких виграли 300 саджанців ягід. Для дітей організували атракціони, квести з аніматорами, майстер-клас із ліпки глиною.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар