Асоціація «УКРСАДПРОМ» та IFC у 2018 році будуть спільно впроваджувати агророзписки в галузі садівництва та ягідництва

 Асоціація «УКРСАДПРОМ» та IFC у 2018 році будуть спільно впроваджувати агророзписки в галузі садівництва та ягідництва

Між Асоціацією «УКРСАДПРОМ», ТОВ «Галич Агро-Стек» та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до групи Світового банку, підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого передбачено протягом 2018 року співпрацю з просування інструменту аграрних розписок в галузі садівництва та ягідництва.

Крім того, згідно документу, IFC буде надавати членам Асоціації підтримку з підготовки та видачі аграрних розписок. У свою чергу, ТОВ «Галич Агро-Стек», відповідно до Меморандуму, запроваджує агророзписки як інструмент фінансування галузі садівництва і ягідництва у своїй господарській діяльності. Очікуваним результатом співпраці буде успішне впровадження аграрних розписок у галузі та покращення фінансування садівників і ягідників України.

«Впровадження інструменту аграрних розписок в галузі садівництва – реальна можливість залучити додаткові фінанси для закупівлі необхідних МТР (ЗЗР, добрива тощо). Вже кілька років цей проект успішно реалізовується для виробників зернових та технічних культур. Сподіваємося, що і садівники будуть активно використовувати цей інструмент для розвитку свого бізнесу», – зауважив голова Асоціації «УКРСАДПРОМ» Дмитро Крошка.

Довідка:

 

МФК (IFC) входить до Групи Світового банку і є міжнародною організацією, місія якої полягає у сприянні стабільному інвестуванню у приватний сектор країн, що розвиваються, наданні допомоги з метою зменшення бідності та покращення життя людей. Проект МФК «Аграрні розписки в Україні» надає консультаційні послуги з метою покращення доступу до фінансування для малих та середніх сільськогосподарських підприємств в Україні шляхом створення можливості використання інструменту аграрні розписки; і реалізується під управлінням підрозділу Європи та Центральної Азії МФК.

 

ТОВ «Галич Агро-Стек» є учасником аграрного ринку, основним видом діяльності якого є оптова торгівля засобами захисту рослин, насінням сільськогосподарських культур, а також сільськогосподарською продукцією і продукцією її переробки.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар