AB InBev запускає програму 100+ Accelerator для підтримки підприємців, які вирішують глобальні проблеми сталого розвитку
Компанія Anheuser-Busch InBev запрошує вчених, підприємців і технічнихмспеціалістів подавати заявки на участь у 100+ Accelerator. Мета програми –об`єднати найвидатніші уми планети для вирішення найбільш актуальних глобальних екологічних і соціальних завдань.
AB InBev шукає партнерів, які зможуть запропонувати проривні рішення у різних галузях, включно з дбайливим ставленням до води, ефективним агровиробництвом, відповідальним споживанням ресурсів і використанням екологічної упаковки. Заявки приймаються за означеними компанією 10 категоріями, що були підтверджені провідними незалежними міжнародними експертами. Автори найкращих проектів отримають підтримку фахівців, фінансування і доступ до нових мереж.
«На глобальні компанії покладено відповідальну місію – грати важливу роль у поліпшенні умов життя всього людства, – говорить Тоні Мілікін, директор з сталого розвитку та закупівель AB InBev. – Ми маємо довгострокове бачення того, як побудувати компанію, котра буде ефективно працювати наступні 100 і більше років. І цей успіх залежить від стійкого розвитку нашого бізнесу. Наш підхід заснований на підтримці спільнот, в яких ми живемо і працюємо. Ми маємо хороші можливості допомагати підприємцям, які вирішують локальні проблеми. Завдяки 100+ Accelerator інноватори зможуть скористатися нашими ресурсами, досвідом і глобальною присутністю для того, щоб їхні досягнення були більш масштабними і стрімкими».
Прийом заявок триває до 14 вересня 2018 року, а переможців відбору оголосять на початку жовтня і запросять до участі в програмі 100+ Accelerator, яка запуститься в середині жовтня в Нью-Йорку і триватиме до березня 2019 року. Програма завершиться Всесвітнім демо-днем в бельгійському Левені, де стартапи зможуть представити свої розробки і поборотися за додаткове фінансування від 100+ і зовнішніх інвесторів.
Мейзі Дівайн, глобальний директор програми 100+ Accelerator AB InBev, додає: «Сьогоденні глобальні проблеми сталого розвитку дають нам великі перспективи для зростання і впровадження інновацій. Ми хочемо розширити можливості вмотивованих і відданих справі підприємців, які вирішують проблеми своїх спільнот. 100+ Accelerator втілює підприємницький дух нашої компанії та її постійне прагнення домагатися найкращих результатів у найкоротші терміни».
На початковій стадії програми відібрані стартапи пройдуть перевірку на ринкову життєздатність ідей, після чого буде розроблено структурований план, орієнтований на інтеграцію з великим корпоративним партнером і найкращими практиками для масштабування. Accelerator отримає інсайти і досвід ZX Ventures, глобального технологічного інкубатора AB InBev. Це початок багаторічної програми, яка буде проводитися щорічно. Запуск 100+ Accelerator ґрунтується на нещодавно оголошених Цілях сталого розвитку до 2025 року AB InBev. Використання натуральних інгредієнтів, турбота про навколишнє середовище і процвітання спільнот – до цього прагне лідер пивоваріння. AB InBev намагається поліпшити життя спільнот, частиною яких є, і грати позитивну роль у їхньому розвитку.
Для отримання додаткової інформації про програму відвідайте сайт 100+ Accelerator [ www.100accelerator.com ].
100+ Accelerator – теми заявок:
1. Кожна краплина. ООН описує тему нестачі прісної води як одну з «основних проблем, з якою стикаються багато спільнот і світ в цілому в XXI столітті». Як ми можемо вирішити проблему збереження водних ресурсів, поліпшити доступ до води і знизити її втрати?
2. Ефективне сільське господарство. Сільське господарство швидко розвивається, і нові рішення значно впливають на врожайність зернових культур, їх стійкість до різних факторів і, як наслідок, на світові товарні ринки. Проте багато виробників не мають доступу до цих технологій. Як зробити прогрес більш доступним? Як ми можемо захистити посіви від хвороб і шкідників? Як використовувати технології для зведення до нуля втрат при сортуванні пивоварного ячменю?
3. Замкнений цикл. Майбутнє залежатиме від циклічної економіки, націленої на створення довгострокових рішень для кожного. Як можна зробити упаковку більш екологічною? Як досягти більшої ефективності збору і переробки відходів у країнах, що розвиваються?
4. Майбутнє пивоваріння. Ми віримо, що майбутнє пивоваріння змінять нові технології та інновації. Як ми можемо використовувати технології на різних етапах пивоваріння для підвищення ефективності та скорочення відходів?
5. Протидія зміні клімату. Компанії повинні бути більш активними щодо скорочення викидів парникових газів. Якими є новітні рішення в галузі поновлюваних джерел енергії для сільгоспвиробників, виробничих потужностей, складів і логістичних операцій? Які технології можуть використовуватися для моніторингу енергії та підвищення енергоефективності?
6. Безпечніша й екологічніша логістика. Транспортний сектор провокує збільшення викидів парникових газів, в основному через використання палива. Як технологічна, безпечна й економічна логістика може змінити ланцюжок поставок і його вплив на клімат?
7. Відповідальні закупівлі. Немає сумнівів, що дотримання високих етичних стандартів – це правильний підхід, який робить світ кращим і безпечнішим. Як ми можемо підвищити прозорість складних ланцюжків поставок? Які рішення могли б покращити прозорість діяльності наших постачальників і закупівельний процес у цілому?
8. Розширення можливостей малого бізнесу. Щорічно AB InBev працює з мільйонами власників малого бізнесу по всьому ланцюжку створення вартості. Як ми можемо ефективно поширювати інформацію та передавати технології? Як підвищити економічну ефективність за рахунок онлайн-навчання, фінансових і технологічних рішень?
9. Грамотне використання відходів виробництва. Сьогодні світ зіткнувся із серйозними проблемами забезпечення продовольством. Чи можна використовувати мільйони тонн відходів пивоварного виробництва, щоб задіяти їх повторно, допомагаючи вирішити проблеми з доступністю харчування?
10. На всі руки. У нас працюють 200 000 співробітників, які готові зробити внесок у загальну справу. Як AB InBev може поліпшити своє робоче середовище, щоб зробити його більш орієнтованим на переробку, економію водних ресурсів і ефективні переміщення?
Подача заявок закінчується 14 вересня 2018 року опівночі за північноамериканським тихоокеанським часом. Додаткову інформацію про програму та її реалізацію можна знайти на сайті: www.100accelerator.com