7–8 червня розпочинається міжнародна виставка Enovitis in Campo в Італії

 7–8 червня розпочинається міжнародна виставка Enovitis in Campo в Італії

7 та 8 червня 172 учасники виставки Enovitis in Campo перетворять виноградники ферми Erian – Cantina Bottenago на найбільшу виставку в Італії техніки та обладнання для виноградарства.

На 17-й виставці, організованій Unione italiana vini, будуть представлені найкращі останні інновації з погляду технології та екологічної стійкості для сектору спеціалізованих машин для виноградників. Згідно з опитуванням про ланцюжок постачання вина в Італії, проведеним Обсерваторією вина Uiv-Vinitaly, фактично понад 10 250 людей працюють у приблизно 400 компаніях у виноградниках у «Садництві та розсадництві» (470 мільйонів євро на рік). ), «Захист і добрива» (800 мільйонів євро) і «Механізація» (730 мільйонів євро), загалом 38,8% обороту непрямого ланцюжка постачання виноробної промисловості в Італії. На заході, який кожного разу приваблює виноробів, агрономів, техніків, виноградарів та виноробів з усієї країни, можна побачити, як працюють найсучасніші технології, матеріали та обладнання, які можна використовувати на всіх сільськогосподарських операціях: у посадці виноградників, для фітосанітарного захисту та живлення, управління ґрунтом і листям, зрошення, управління та відновлення біомаси, систем контролю та виявлення для точного виноградарства.

Згідно з підрахунками Обсерваторії на основі ISTAT (Італійський національний інститут статистики), незважаючи на 8% зниження показників у 2021 році, торік закордонні продажі техніки для сільського господарства (де винний сектор становить близько 50%) перевищили 900 мільйонів євро. 6 з 10 експортованих машин знову стосувалися ринків Співтовариства, на яких, однак, було зафіксовано зниження попиту в період з січня по грудень 2022 року на 21%, через двозначне зниження закупівель із Франції (-35%), Іспанії (-33% ) та Австрії (-40%). З іншого боку, реакція на ринках поза ЄС була чудовою: Сполучені Штати більш ніж подвоїли свої покупки (+109%) за минулий рік. У перші два місяці 2023 року світовий тренд повернувся до позитивного (+38%), чому також сприяло відновлення основних європейських торгових партнерів (Франція +116% на кінець лютого).

Щодо програми, то все розпочнеться в середу, 7 червня, з церемонії нагородження (об 11:00, у співпраці з Vinidea) для переможців Lucio Mastroberardino Innovation Challenge 2023, конкурсу, спрямованого на просування найбільш інноваційних рішень. Потім буде «Виноградник майбутнього між якістю та стійкістю – Innovation Agri Tour» (о 14:00, проводить журнал Trattori) та фокус Pek Automotive на переході від ручної роботи до автоматизації (о 15:00). Перший день завершується двома подіями на тему надзвичайної ситуації з водою: одна присвячена зрошенню зі змінною швидкістю (о 15:30) від Міланського університету та Рівуліса, а інша – «Проєкт Drive Life: як управляти посухою та нестачею води» (о 16:00) Image Line. Перше поглиблене дослідження вранці в четвер Болонського університету, iFarming і Rivulis буде присвячено тій же темі: «Багатофункціональне зрошення: охолодження та захист від заморозків» (об 11:00). Потім ICL зосередиться на «індивідуальному харчуванні для виробництва якісного винограду відповідно до енологічних цілей» (об 11:30), а Federbio Servizi завершить програму конференції 17-го видання Enovitis у Кампо «Органічний виноградник: посадка, агрономічний менеджмент та захист» (о 12:00).

Щороку виставку Enovitis in campo відвідує понад 6000 учасників з різних країн. Адже Enovitis in campo – це єдиний динамічний італійський ярмарок міжнародного значення, який став орієнтиром для технологій виноградарства.

Unione Italiana Vini soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro, 3 20|23 Milano
Tel. +39 02 72222825/26/28 – Fax +39 02 866575
info@enovitis.it

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті