Новий журнал «Напої. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
Як вибрати пробку для пляшки вина?
У процесі виготовлення вина важливо правильно обрати пробку. Її вибір залежить передусім від того, який об’єм вина потрібно розлити, як швидко і на який термін зберігання. Про це проєкту «Напої. Технології та Інновації» розповів керівник компанії «Каста виноробів» Андрій ЛОПУЛЕНКО.
За словами Андрія Лопуленка, можна використовувати як коркові пробки, так і інноваційні біополімерні пробки Nomacorc. Останні є екологічно стійкими, тож вони не призводять до появи стороннього запаху у вині, що ймовірно внаслідок використання звичайних корків.
Зазвичай для закорковування ординарних вин, які вживають протягом року від часу виробництва, обирають звичайні пробки. Натомість напої, які зберігають протягом тривалішого терміну (близько п’яти років), варто закривати пробкою твін-топ, на краях якої є два диски цільного шматка коркового дерева, а інша частина виготовлена з коркового агломерату. Якщо ж ідеться про ще триваліше зберігання (від 10 років), то варто використовувати натуральну коркову пробку з цільного шматка пробкового дерева. Для такого тривалого зберігання доречно обрати пробку Nomacorc Reserva, яка забезпечує низький рівень доступу кисню та дає змогу зберігати вина до 25 років, – зазначає Андрій Лопуленко.
Пробки можна придбати в компанії «Каста виноробів», яка пропонує обладнання від провідних виробників та матеріали для виноробства. Широкий асортимент дає змогу дібрати оптимальне обладнання для повного циклу виробництва вина в домашніх умовах, зауважує очільник компанії.
Контакти:
+38 048 797 2271
casta-vinodelov.com
vino-doma@te.net.ua
Україна, Одеський район, с. Лиманка,
вул. Будівельна, 35
Більше читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 2, які можна завантажити безкоштовно за посиланням.
Аби придбати друковані випуски журналів, оформити передплату на рік або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Читайте також:
«ТАТОВЕ ВИНО»: як експериментальне захоплення виноградом і вином стало справою всієї сім’ї
Leleka Wines: український бренд відновлює свою роботу