Вся справа в діжці: в асоціації Ukrainain Craft Disstillers Association провели перший семінар-практикум для крафтових виобників напоїв
Якість українського міцного крафту стрімко зростає, асортимент напоїв шириться, крафтовий рух набирає силу і, звичайно, питання освіти в сфері дистиляції стає дуже актуальним. Правильна витримка в правильній діжці або використання альтернативних методів витримки, використання альтернативної дубової продукції, яка застосовується для досягнення ефекту витримки, перспективи і інновації, – ось про що розповідали експерти учасникам семінару «Вся справа в діжці»18-19 липня, який пройшов на території еко-комплексу «Страусова долина» поблизу Києва. Інформаційними партнерами семінару стали журнали медіа-групи «Технології та Інновації» – «Напої. ТІ» і BEER TECHNOLOGIES.
Такий захід співорганізатори – Ukrainain Craft Disstillers Association і Українська академія дистиляції, – провели вперше.
«Бочки, витримка, альтернативні методи витримки – тема не вивчена і дуже цікава. Тому ми стартуємо саме з неї. Це перший семінар в рамках роботи команди, далі – буде лише цікавіше», – розповіла президент академії Катерина Лавренова.
Від історії появи діжки, технології виробництва, типів, класифікацій та пород деревини – до впливу на динаміку витримки, а ще – про правила витримки, обслуговування діжок, експерименти й альтернативи говорили провідні експерти та представники українських компаній, що вже працюють з витримкою напоїв у діжках.
ФОТОЗВІТ З СЕМІНАРУ ДИВІТЬСЯ ТУТ
Спікери семінару Юрій Кепканов (СП КОНТ), Павло Макогон і Артем Таран – енолог WINEIDEA, Герман Марущак – енолог УАКД, Паскаль Рендер – бондарня OLPOL, Вікторія Алексовіч – JMJ company, розповідали про секрети, техніки та головні принципи роботи з діжками.
На семінарі учасники не тільки слухали лекції професіоналів, а й взяли участь у експерименті, провели порівняльну дегустацію витриманих у бочці і з альтернативними засобами, отримали консультації.
Про це все більше та детальніше – читайте в репортажі у наступному випуску журналу «Напої. Технології та Інновації»!