Відбулося Шосте засідання українсько-польської робочої групи з питань сільського господарства

 Відбулося Шосте засідання українсько-польської робочої групи з питань сільського господарства

24 березня відбулося Шосте засідання українсько-польської робочої групи з питань сільського господарства за співголовування заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та Державного секретаря Міністерства сільського господарства і розвитку сільської місцевості Ришарда Бартосіка. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Як зазначив Тарас Качка, Польща – це один із найголовніших експортних партнерів України. Як зазначає пресслужба Мінекономіки, у 2020 році товарообіг агропродовольчої продукції між Україною та Польщею склав $1489,9 млн, що на 18% більше, ніж у 2019 році. Експорт досяг $759,1 млн, що на 8% більше за відповідний період минулого року.

«Польща є одним із ключових торговельних партнерів України та стабільно входить у топ-3 країн, куди експортується українська аграрна продукція. Ми зацікавлені у збільшенні обігу сільськогосподарської продукції між нашими країнами, а також у посиленні взаємовигідного співробітництва у сільському господарстві за стратегічними напрямами. Для нас важливим є постійна підтримка діалогу в рамках галузевої робочої групи, який зміцнює наші взаємовідносини та сприяє розвитку української і польської індустрії», – зауважив Тарас Качка.

На засіданні обговорили поточний стан співробітництва у галузі сільського господарства та підтвердили намір розвивати партнерство у сфері органічного виробництва, сільського розвитку, насінництва тощо. Зазначено, що Україна є одним із лідерів за темпами зростання органічного виробництва в Європі, що також відкриває нові можливості до розвитку співпраці між двома країнами.

За результатами зустрічі було підписано спільну заяву з операційними висновками, які відображають основні напрями співпраці та домовленості сторін.

Нагадаємо, що схвалено законопроєкт для впровадження ефективної системи агрострахуванння.

Також для садівників стануть доступними аграрні розписки.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар