Український ігристий стиль: чому варто відкрити для себе локальні бренди вина
В Українській академії дистиляції завершився курс «Майстер дистиляції»
Нещодавно в Українській академії дистиляції відбувся захист дипломів та випуск учасників сертифікаційної програми «Майстер дистиляції».
– Незважаючи на бойові умови, працювати можна, адже світло є, вода є, зв’язок пробивається – і це вже добре! Ми довго шли до цього моменту всупереч бойовим діям, обстрілам, частковому блекауту, але нас не подолати! Наші слухачі підготувати дуже цікаві роботи! Крафту бути! – повідомлено на офіційній фейсбук-сторінці Української академії дистиляції.
Курс «Майстер дистиляції» викладають практики-технологи дистиляції, інсайдери галузі, відомі майстри-дистилятори, науковці. Теми охоплюють усі ланки процесів, від теоретичних знань та практичних навичок, складників та етапів дистиляції, категорії напоїв та їхнього виробництва, правил сенсорного аналізу та витримки – до розробки бізнес-плану, будівництва винокурні, юридичних знань, знань із розробки та маркетингу бренду і стратегії продажу.
Як поділився враженнями Вадим Киричко, один з учасників курсу, під час навчання сусіди по парті подружилися, вчителі стали колегами:
Можливо, для когось алкоголь – зло, а для мене – усвідомлення і злиття моїх трьох пристрастей – біології, хімії, творчості. І як каже класик, не важливо, що саме ти робиш, важливо, щоб все, до чого ти торкаєшся, змінило форму, стало не таким, як раніше, щоб залишалося частиною тебе самого.
Наступний потік курсу «Майстер дистиляції» стартує 9 лютого 2023 року.
Фото: Українська Академія Дистиляції, Вадим Киричко.
Читайте також:
Миколаївський коньячний завод: робота в умовах війни
Українські медові напої презентували в Луцьку на фестивалі «Професії, що зникають»