В Україні створили гастрономічну мапу крафтових виробників

 В Україні створили гастрономічну мапу крафтових виробників

Гастрогід та онлайн-гастрокарта допоможуть гурманам познайомитись з українськими крафтовими продуктами та напоями безпосередньо на місці їх виробництва, а виробникам — знайти поціновувачів їхньої продукції. Проєкт об’єднав зокрема виробників сиру, устриць, равликів, м’яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

У кожній локацій мандрівник може домовитися про екскурсію та дегустацію, познайомитися з фермерами, побачити на власні очі процес виготовлення органічних продуктів. Друкований гастрогід поділено на п’ять умовних розділів: «Південь», «Карпати», «Захід», «Схід», «Центр і Північ».

Читайте також: Полинове вино та Вилковський виноград Новак з Української Бессарабії увійшли до Атласу «Ковчег Смаку України»

«Дороги гурманів» — це проєкт, покликаний познайомити українців із найсмачнішими місцями України та надихнути їх на локальний гастротуризм. У його межах випустили друкований гастрогід, який об’єднав 100 крафтових виробників з усіх областей країни. Їх та інші фермерські господарства також можна знайти на гастрономічній мапі на офіційному сайті проєкту.

Про пивну мапу України – каталог Beer Inside читайте, перейшовши за посиланням.

У вас також є нагода розповісти про власний пивний заклад.

Контакти:
Марина Захарчук: +38 (097) 17 49 269, beerterchdrinks@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Читайте також: В Україні створять електронний реєстр виробників винограду та виноробної продукції

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті