Помер генеральний директор корпорації “Дністер”. Висловлюємо співчуття

 Помер генеральний директор корпорації “Дністер”. Висловлюємо співчуття

Асоціація «Укрсадпром» висловлює глибокі співчуття з приводу великої втрати для сільського господарства, зокрема, для садівництва України – смерті генерального директора корпорації «Дністер», Михайла Олексійовича Бабія.

Команда медіагрупи “Технології та Інновації” приєднується до співчуттів і висловлює великий жаль з приводу втрати такої великої людини. Сил, терпіння та мужності рідним, щоб перенести тяжкий біль втрати!

Михайло Олексійович був садівником у третьому поколінні. У 1990-х роках він реанімував старі сади рідного села Рудківці Хмельницької області. 1997 року він ініціював створення корпорації «Дністер» для вирішення питань садівництва, виноградарства та переробної промисловості.  Корпорація згодом увійшла до складу Асоціації «Укрсадпром». У її рядах – більше 200 садівничих приватних підприємств області. Мета корпорації «Дністер» – реалізація державних програм розвитку садівництва, плодового розсадництва та переробної промисловості, ведення сучасної економічної, науково-технічної й технологічної політики на території області. Ця неприбуткова організація допомагає виробникам знаходити ринки збуту, джерела фінансування, надає фахові консультації, організовує вивчення свого і чужого досвіду, бере участь у виставках та семінарах. Тобто робить усе можливе, щоб садівничі підприємства змогли орієнтуватися у галузевих тенденціях. Про це повідомлено на сайті https://www.udau.edu.ua/ua/.

На одній із робочих зустрічей Михайло Олексійович сказав: «Після закінчення Уманського національного університету садівництва (тоді сільськогосподарський інститут) особисто майже 30 років займаюся садівництвом, і якби сьогодні постав такий же вибір, я нічого б не змінював». Михайло Бабій – це приклад самореалізованої людини, котрій долею визначено стати флагманом українського садівництва. Тому втрата такої професіональної людини викликає невимовний сум і біль. Нехай земля йому буде пухом.

Церемонія поховання Михайла Бабія відбудеться 31 жовтня о 12:00.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар