На Рівненщині СБУ вилучила контрафактного алкоголю на 4 млн гривень Джерело: Agravery.com

 На Рівненщині СБУ вилучила контрафактного алкоголю на 4 млн гривень  Джерело: Agravery.com

СБУ на складі контрафактного алкоголю вилучила понад 48 тис. пляшок підробки, більше 2,5 т горілчаної продукції, 200 л контрафактного коньяку, а також понад 800 л спирту. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що троє мешканців міста Рівне закуповували алкосурогат у підпільних виробників із Чернігівщини.

«Шахраї зберігали підробку на 8 орендованих складських приміщеннях, розташованих у Рівному. Збували контрафакт під виглядом продукції відомих марок через мережу роздрібної торгівлі регіону», — повідомляє прес-служба.

Під час обшуків за місцями зберігання фальсифікату вилучено понад 48 тисяч пляшок різної ємності із підготовленою до продажу підробкою, більше ніж 2,5 тонни горілчаної продукції, 200 літрів контрафактного коньяку, а також понад 800 літрів спирту. Орієнтовна вартість вилученого товару становить 4 млн грн.

«Працівники СБУ відкрили кримінальне провадження та встановлюють джерела походження контрафакту та особи, причетні до його виготовлення та реалізації», — додають у відомстві.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар