Новий журнал «Напої. Технології та Інновації» невдовзі вийде друком
Leleka Wines: український бренд відновлює свою роботу
Із початком повномасштабного вторгнення виробництво вин успішного українського бренду Leleka Wines призупинилося. У головний склад компанії біля Ірпеня прилетіли ворожі снаряди. Вся готова продукція згоріла. Фактично, бізнес був зруйнований. Про те, як вдалося відновити виробництво, проєту «Напої. Технології та Інновації» розповів бренд-амбасадор компанії Wine Discovery Selection Богдан ПАНЧУК.
3 березня цього року склад із готовою продукцією зруйнували російські ракети. Згоріло більше ніж 70 тис. пляшок вина не тільки Leleka Wines, а й імпортного, зокрема, німецього, іспанського, грузинського тощо. Адже наша компанія працює і в дистриб’юторському напрямку. Це те, що ми накопичували впродовж тривалого часу, – ділиться Богдан Панчук.
Проте страшні події не завадили презентувати вина Leleka Wines на презентації у Вільнюсі, що відбувала у травні. Компанія презентувала 2 зразки вин: Leleka Wines Chardonnay reserve та Leleka Wines Merlot. Українські вина куштували власники та топменеджери ресторанів, торговельних мереж, сомельє, фахівці виноробної галузі з різних країн світу. Разом із винами Leleka Wines презентували також укранські вина Beykush winery та Biologist. За словами Богдана Панчука, вина Leleka Wines дуже сподобалися дегустаторам, а 2 дистриб’юторські компанії звернулися до виробника з пропозицією співпраці.
Після зруйнування складу з нашими винами ми не зупинялися й шукали шляхи, як відновити виробництво. На щастя, виноматеріал, який ми переробили у 2019 і в 2021 році, зберігся, бо він був на винзаводі в Одеській області. Набільш болючим питанням для нас була відсутність пляшок для розливу вина, адже «Ветропак Гостомельський Склозавод» серйозно пошкоджений через війну. Невідомо, коли підприємство відновить роботу. І наприкінці травня ми таки знайшли можливість відновити виробництво вин. Незабаром ми розіллємо нову партію вин Leleka Wines. Вони будуть доступні в таких мережах, як OK WINE, «Сільпо», «Вина світу», WINE TIME, Novus тощо. У нас великі амбіції, адже плануємо виробляти в майбутньому й ігристі вина. Головне – щоб дозволяли обставини, й ми дочекалися Перемоги , – підсумовує Богдан Панчук.
Читайте також:
З легким ароматом могутнього дуба. Чому виробники напоїв із Франції та США обирають бочки від українських виробників
Основа успіху в домашньому виноробстві – якісне обладнання