Квадрокоптер Agras T20 від компанії DJI – нове досягнення в сільськогосподарській сфері

 Квадрокоптер Agras T20 від компанії DJI – нове досягнення в сільськогосподарській сфері

Компанія DJI, яка є світовим лідером у сфері виробництва літальних апаратів для сільського господарства, розробила квадрокоптери Agras T20. Від 10 листопада 2020 року розпочалися поставки нової технологічної розробки в Європу. Про це повідомлено на Аggeek.net.

Новий квадрокоптер призначений для зрошування плантацій та розсіювання твердих добрив. Ємність резервуара технології становить 20 кг, а рідина розпилюється на площу радіусом до 7 м. Продуктивність квадрокоптера – до 12 га/год. Завдяки чітко продуманій внутрішній побудові установки зрошення плантації відбувається рівномірно, листя рослин покривається необхідним розчином з обох боків. Окрім того, система здатна розпізнавати обсяги насаджень, форму і розміри дерев.

Agras T20 має спеціальний радар, який легко розпізнає перешкоди. Перевагою технології є те, що вона може безперешкодно працювати навіть вночі. Матеріал, із якого виготовлений квадрокоптер, пилонепроникний та водостійкий, не піддається корозії. Управління здійснюється за допомогою зручного пульта.

Українські підприємства зможуть купувати технологію Agras T20 уже в січні наступного року.
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар