FOOD PROCESSING UKRAINE 2021: 6-9 липня відбудеться перша онлайн-виставка, організована Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні

 FOOD PROCESSING UKRAINE 2021: 6-9 липня відбудеться перша онлайн-виставка, організована Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні

З 6 по 9 липня відбудеться перша онлайн-виставка FOOD PROCESSING UKRAINE 2021, організована і контрольована Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні у співробітництві з FederCamere. У виставці візьмуть участь 17 італійських підприємств харчової промисловості. Італійські  та українські компанії, що належать до цієї галузі, візьмуть участь у конференціях, виставках, зустрічах В2В та семінарах. Інформаційний партнер онлайн-виставки – медіагрупа «Технології та Іннвоації» (журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. технології та Інновації»).

Онлайн-виставка буде безкоштовною для всіх охочих. Відвідувачі будуть мати можливість переглядати стенди різноманітних фірм-учасників та програмувати з ними зустрічі.  Щоб взяти участь у зустрічах b2b, необхідно мати обліковий запис Zoom. Італійські організатори нададуть перекладача для діалогів із приводу різноманітних питань.

– Ми раді, що маємо змогу просувати нашу місію, не зважаючи на період невизначеності, в якому ми перебуваємо. Хочемо підтримати підприємства і допомогти в запуску процесів інтернаціоналізації, через це було прийняте рішення створити платформу спеціально для цієї події, щоб мати змогу організовувати заходи онлайн з очікуванням повернення до виставок у звичайному режимі, – коментує Президент Торгово-промислової палати Італії в Україні Ренато Вальтер Тоньї.

Торгово-промислова Палата Італії в Україні створена з метою підтримки та сприяння розвитку комерційного обміну та економічної кооперації між Італією та Україною. Вона зареєстрована в урядовому реєстрі Торгових палат Італії, знаходячись на 43 позиції Unioncamere, у розділі Італо-іноземні та іноземні торгові палати в Італії, офіційно визнані Міністерством економічного розвитку. ТПП в процесі своєї діяльності оперує в італійському офісі в Торіно та українському у місті Києві.

Серед виставок, у яких бере участь Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні, – WorldFood Ukraine, що відбудеться 2-4 листопада 2021 року в Києві.

Читайте також:

Перспективи вирощування кісточкових культур обговорили учасники VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» у м. Умань

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар