Всеукраїнський Конкурс ” Кращий дегустатор України-2024″ пройшов у Києві
Знайомство з новими технологіями переробки та демонстрація обладнання VORAN з виробництва соків в дії чекають на учасників Міжнародної конференції для галузей садівництва і переробки, Київ
Садівники, ягодоводи, переробні підприємства, виробники техніки і технологій, рітейлери вже готують виступи та бронюють білети, щоб 20-21 червня взяти участь у Третій Міжнародній конференції «Технології та Інновації: Від землі до готового продукту» у Києві. Захід стане майданчиком з обміну ідеями та досвідом для розвитку садівничої і переробної галузей України, виходу вітчизняної продукції на світові ринки та успіху кожного окремого фермера. Організатори – видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Садівництво і Виноградарство. ТІ» – запросили всесвітньо відомі компанії, європейських та вітчизняних науковців і досвідчених аграріїв, представників торгівельних мереж, щоб учасники конференції отримали цінні знання, озброїлися новітніми підходами й технологіями вирощування та переробки на шляху до будівництва власного прибуткового бізнесу. Мета конференції – популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування і переробки фруктів, ягід, горіхів, а також сприяння відродженню традиційних українських напоїв на їх основі.
Тематика конференції охопить всі ланки цього бізнесу: від виробництва якісних фруктів та ягід, передпродажної підготовки свіжої продукції – до технології переробки у продукти з доданою вартістю і позиціонування їх на ринку. Разом зі спеціалістами, експертами, агрономами, власниками успішних господарств, представниками МінАПК, Інституту садівництва НААН України, громадських організацій поговоримо про майбутнє та перспективи галузі, ефективні бізнес-моделі, економіку підприємств, законодавчі аспекти.
Науково-практична конференція включає презентацію продукції – свіжих фруктів, ягід, продуктів на їх основі і оригінальних українських напоїв. Відбудеться традиційна виставка нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів.
Сучасне і технологічне обладнання для виробництва соків прямого віджиму презентує Головний технологічний партнер конференції – австрійський холдинг VORAN Maschinen GmbH. Про використання інноваційної технології для виробництва соків без застосування будь-яких консервантів розповість представник компанії Олександр Кафльовський.
Однією з головних переваг цієї технології є короткий час контакту соку з повітрям: продукт не окислюється, зберігає світлий колір і корисні властивості фруктів. Одночасно з цим, обладнання VORAN економне, компактне і максимально зручне в обслуговуванні завдяки інноваційній системі «один цех».
Побачити такий цех з виготовлення соків прямого віджиму в дії учасники конференції зможуть під час бізнес-туру, 21 червня, у фермерському господарстві «Валентина». Сімейна ферма розташована в селі Святопетрівське, Києво-Святошинського району Київської області. На площі у 9,5 га розташовані яблуневий та сливовий садки, складське приміщення та фермерський магазинчик. Родина Семерог вирощує продукцію на свіжий ринок та для переробки: тут виготовляють сік прямого віджиму на причіпній установці VORAN. Обладнання представляє собою компактний причеп, в середні якого розташована лінія з машин для подачі яблук, миття, подрібнення, віджиму, пастеризації та розливу. Установка мобільна, що дозволяє транспортувати її в сад і робити сік на місці в сезон збору фруктів.
Садок ФГ «Валентина» був закладений у 2003 році, з часом родина досаджувала нові дерева власними силами та за власною технологією. Зараз тут вирощують яблука сортів Хані Крісп, Чемпіон, Сапфір, Гала, Флоріна, Голден, Муцу, Еліза, Айдаред, Ред Делішез, Спартан. Дерева карликові та середньорослі. Голова господарства Петро Семерог – агроном, сам підбирає схему обприскувань та догляду за садом.
В ході візиту до ФГ «Валентина» господарі також розкажуть про бізнес-модель свого підприємства. Це європейсько-американський варіант сімейної ферми з власним магазином, розташованим прямо на території господарства, де відразу можна придбати продукцію. В асортименті – свіжі яблука та сливи, полуниця від партнерів, власний сік прямого віджиму, джеми.
До участі у конференції запрошуються підприємства та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві і горіхівництві, постачальники техніки з обробітку ґрунту, збирання врожаїв та зберігання, заморожування й упакування продукції, а також технологій її переробки, представники торговельних мереж, компанії-експортери.
Захід підтримує Міністерство аграрної політики і продовольства України. Науковий патронат надає Інститут садівництва Національної Академії аграрних наук України – Головний Організаційний партнер.
Організаційні партнери – Асоціація «Укрсадпром» і Асоціація «Укрвинсадпром» (Уточнюється)
Генеральний Технологічний партнер – компанія VORAN
Ексклюзивний партнер – компанія Pigo Srl
Генеральний Юридичний партнер конференції – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний інформаційний партнер – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»
Галузеві Інформаційні партнери – журнали «Горішник» та «Ягідник»