Японський бренд HAKUSHIKA вперше візьме участь у World Bulk Wine Exhibition

 Японський бренд HAKUSHIKA вперше візьме участь у World Bulk Wine Exhibition

Відомий японський бренд HAKUSHIKA із понад 360-річною історією вперше презентує свої напої на міжнародній виставці World Bulk Wine Exhibition, що відбудеться в Амстердамі 20–21 листопада цього року. Журнал «Напої. Технології та Інновації» вже понад 10 років є інформаційним партнером цієї масштабної міжнародної події.

Виготовляти саке в Японії почали в 1600-х роках. Нині «Хакусика» – один із провідних японських сортів саке. Найголовніший інгредієнт саке – спеціальний рис. Щоб виготовити саке з приємним ароматом, гарним смаком та чистим зовнішнім виглядом, необхідно використовувати шліфований рис. Що краще відшліфований рис, то кращий він для виробництва напою. Для виробництва преміального саке використовують рис вищого ґатунку, відомий як сакамай та розроблений спеціально для варіння саке.

Спочатку рис шліфують, миють, витримують у приміщенні з підвищеною вологістю, потім обробляють парою. Підготовлені зерна з’єднують з пліснявим грибком, до сировини додають дріжджі та залишають на 3 місяці для бродіння. Готовий напій фільтрують та розливають по пляшках.

Саке можна пити і в гарячому, і в охолодженому стані, або додавати до різних страв. Рисова горілка має унікальний смак, тому цей напій обов’язково потрібно скуштувати.

Класифікація саке за рівнем міцності:

  • Дюммай — 100 %
  • Фуцусю — 75 %
  • Хондзедзо — 70 %
  • Гіндзе — 60 %
  • Дайгіндзе — 50 %
  • Токутей Мейсесю — 25 %

– Ми не виробляємо наше саке, ми його плекаємо. Вдається це робити й завдяки сприятливим кліматичним умовам, високоякісній воді, багатій на мінерали, рису, придатного для виробництва саке, – кажуть виробники. – Ми сподіваємось, що наше саке сподобається клієнтам у всьому світі. Ми плануємо презентувати себе на виставці WBWE 2023 року, щоб повідомити світові, що виготовлене в Японії саке можна надавати як сировину. Ми – провідні виробники саке. Наші напої здобувають численні нагороди на міжнародних конкурсах. Ми виготовляємо саке на сучасному заводі, але водночас зберігаємо традиційний метод, який передається понад 360 років. Сертифікація FSSC 22000, міжнародний стандарт для систем управління безпечністю харчових продуктів, також отримана для безпечного та надійного виробництва саке, – кажуть виробники.

Саке експортують у понад 30 країн світу, включаючи Сполучені Штати, Європу та Азію. Експорт саке як сировини також зростає щороку.

Реєструйтеся на WBWE, щоб ознайомитися з унікальним японським напоєм та поспілкуватися безпосередньо з його виробниками.

Ви також можете забронювати стенд і презентувати свої напої на ньому. Детальніша інформація про це – за посиланням.

Читайте також:
Хто візьме участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7 вересня у Львові?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті