Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks відбудеться 26–27 вересня в Києві

 Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks відбудеться 26–27 вересня в Києві

Головна подія в сфері фудритейлуВсеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks – відбудеться 26–27 вересня в Києві. Він охопить 27 номінацій. Незалежна експертна дегустаційна комісія виявить лідерів українського фудритейлу. Урочиста церемонія нагородження найкращих фудвиробників України відбудеться 16 жовтня у місті Київ під час Закритої зустрічі лідерів фудринку.

Українські виробники та ритейл демонструють неабияку стійкість в умовах війни з росією. Харчова промисловість України не тільки з вражаючою швидкістю відновлює уражені ділянки, але й створює нові продукти, показуючи справжню незламність. Саме тому організатори професійного дегустаційного конкурсу Favorite Food&Drinks вирішили відродити конкурс, що став подією року і майданчиком для зустрічі гравців усіх напрямів індустрії фудритейлу: від крафтових – до найбільших виробників та імпортерів і представників торговельних мереж, і провести наприкінці вересня дводенну дегустацію  у 27 номінаціях за участі 15 незалежних професійних та неупереджених дегустаторів.

Серед членів журі у 2023 році – представники провідних торговельних мереж, АЗК, асоціацій, виробничих компаній: МЕТРО УКРАЇНА, NOVUS, Кулінарний Центр МХП, AUCHAN, АТБ, ЕкоМаркет, Близенько, Carlsberg Ukraine, KLO, БРСМ-Нафта, 3 Champs Roastery, DAM COFFEE ROASTERS та інші.

Особливістю Favorite Food&Drinks  є те, що це перший і єдиний в Україні конкурс, метою якого є виявлення високоякісних продуктів харчування та напоїв за «сліпим» методом професійними експертами. Невід’ємними принципами конкурсу є об’єктивність суддівства та незалежність оцінювання. Дегустації проводяться за оціночним принципом на відповідність органолептичним показникам, а не за змагальними критеріями. Адже існуюче різноманіття продуктів неможливо порівняти навіть у певних товарних категоріях. Тому зразки між собою не порівнюються. Кожен якісний продукт має шанс на заслужену винагороду й отримати оцінку професіоналів. Прийом заявок наразі відкритий. Податися на участь може будь-який виробник, що має юридичну особу, у тому числі ФОПи та фермери, які виробляють та / або реалізують продовольчу продукцію, вироблену як в Україні, так і поза її межами.

Перемога в конкурсі надає право розміщувати зображення нагороди на упаковці продукції і отримати ще один драйвер для розвитку бізнесу. Адже головною метою конкурсу Favorite Food&Drinks залишається надати поштовх українській харчовій індустрії, об’єднати та консолідувати ком’юніті фахівців фудритейлу та сформувати достойні приклади якості для наслідування.

Як це було на Favorite Food&Drinks 2022. Відео

Подати заявку на участь у конкурсі і можна на сайті проєкту: ffdu.com.ua до 21 вересня. 
Favorite Food&Drinks запрошує виробників зі всіх регіонів України взяти участь і поставити поряд зі своїм брендом заслужений знак якості. 

AEQUO – юридичний партнер Favorite Food&Drinks

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті