НАТУРАЛЬНИЙ КОРОК НЕ ШКОДИТЬ ДОВКІЛЛЮ: екодосвід Tapì і Ganau
ВКП «ОЛІМП»: надійне обладнання як запорука виготовлення якісних вин, соків, сидрів та інших напоїв
Українські компанії демонструють силу й незламність та тримають економічний фронт країни. Підприємства, що виготовляють напої (міцні, слабо- і безалкогольні) – не виняток. Так, компанія ВКП «ОЛІМП» нещодавно встановила кісточковибивну машину на підприємстві з виготовлення соків прямого віджиму в Тернопільській області. Це свідчить про те, що українські підприємства продовжують працювати та розвиватися, незважаючи на війну.
Активно працюють і інші компанії, з якими співпрацює ВКП «ОЛІМП». Це такі відомі виробники: «Колоніст», «Винокурня Аккермана», «Коблево», Одеський коньячний завод «Шустов», «Шато Піно», Миколаївський коньячний завод , ТОВ «Радсад» тощо. Новий напрямок роботи з’явився і в самій компанії ВКП «ОЛІМП», яка відтепер пропонує ще й італійський фільтр-картон OMNIA для фільтрації вина.
– Від 24 лютого робота нашої компанії, звісно, змінилася, адже зменшилася кількість клієнтів. Багато з них перебувають на окупованих територіях. Про те, скільки клієнтів ми втратили через анексію Криму, годі й говорити. Але ми підлаштовуємося до нових умов. Сьогодні є кілька проєктів, над якими триває робота. Важливо, що ми розпочали працювати в новому для нас напрямку: завозимо та пропонуємо клієнтам італійський фільтр-картон OMNIA для фільтрації вина, – розповідає комерційний директор ВКП «ОЛІМП» Микола Древов.
Читайте також:
Використання дубової альтернативи у виробництві червоних та білих вин
Компанія ВКП «ОЛІМП» має досвід роботи з виробниками різних напоїв: не тільки вина, а й соків прямого віджиму та сидрів.
– Варто зазначити, що від початку війни, як демонструє наш досвід, сектор виготовлення соків прямого віджиму пригальмував свій розвиток. Так, від 24 лютого ми отримали всього 1 замовлення в цьому напрямку: встановили кісточковибивну машину в Тернопільській області. Маємо й обладнання для виготовлення сидрів та готові допомагати виробникам створювати якісні напої й розвивати свій бізнес. Для переробки різних сортів яблук, які є сировиною для виготовлення сидрового матеріалу, можна використовувати обладнання для виробництва соку прямого віджиму. Якісні пінливі та ігристі властивості газованого (шипучого) або ігристого сидру забезпечуються під час проведення контрольованого процесу освітлювання та бродіння яблучного соку, вторинної ферментації сидрового матеріалу в спеціальних танках та розливу готового напою в пляшки, – зазначає Микола Древов.
ВКП «ОЛІМП» пропонує обладнання для переробки винограду, фруктів (яблука, груші, сливи, персика, абрикоса тощо) на соки й пюре та механізми для розливу напоїв у пляшки. Йдеться, зокрема, про комплексні лінії переробки винограду, фруктів, насосне, фільтраційне та холодильне обладнання для охолодження продукту в потоці та контролю температури під час ферментації, машини для розливу та пакування напоїв у різні види тари, а також автоматичні та напівавтоматичні лінії для виробництва шампанських вин класичним методом та апарати періодичної та безперервної дії для дистиляції з винограду та фруктів. Компанія ВКП «ОЛІМП», офіційний представник провідних європейських виробників обладнання для харчової промисловості, виконує проєктування, постачання обладнання, монтаж і сервіс устаткування, а також спеціалізується на постачанні обладнання для виноробних заводів за індивідуальними вимогами до обладнання.
Читайте також:
Сидр: перспективи напою на українському ринку
Українське вино світові: до Данії експортували рекордну партію продукції SHABO