Триває відбір зразків на V Всеукраїнський дегустаційний конкурс INDEPENDENT CRAFT і на премію UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2024

 Триває відбір зразків на V Всеукраїнський дегустаційний конкурс INDEPENDENT CRAFT і на премію UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2024

Відкрита реєстрація для участі у V Всеукраїнському професійному дегустаційному конкурсі INDEPENDENT CRAFT та премії UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2024. Ювілейний конкурс організовує Асоціація крафтових дистилерів України. Зараз триває відбір зразків для участі в конкурсі. А вже наприкінці квітня будуть оголошені переможці та вручена премія UKRAINIAN CRAFT SPIRITS AWARDS 2024. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер конкурсу.

Дегустаційний конкурс передбачає такі етапи:

  • 10.03 – 17.04 – збір зразків, розподіл за категоріями;
  • 17.04 – 19.04 – складання карт і шифрування, складання графіку роботи журі за категоріями напоїв;
  • 20.04 – 22.04 – засідання журі за категоріями напоїв;
  • 22.04 – 25.04 – фінальний підрахунок результатів і виведення протоколів.

Напої оцінюватиме професійне журі – сомельє, технологи, дегустатори, міксологи. Організатор конкурсу – Асоціація крафтових дистилерів України – уже впродовж 5 років запрошує до складу журі професіоналів, щоб використовувати їхній досвід і знання для незалежного оцінювання напоїв та сприяння розвитку якості крафтового напрямку. За словами організаторів, високий професійний рівень конкурсу допомагає також тримати голова журі – президент Асоціації сомельє України Іван Бачурін.

– Ми запрошуємо в журі лідерів думок (рестораторів, блогерів, журналістів) – тих, хто може скласти свою експертну думку про напої і рекомендувати їх споживачеві. Ми проводимо цей конкурс вже вп’яте, щоб об’єктивно оцінити стан ринку крафтових міцних напоїв, оцінити якість, рецептури, асортимент. Наша мета – презентувати споживачеві якісні та смачні українські напої. Ми прагнемо виділити кращих і створити для них сприятливі умови для зростання і просування, – кажуть організатори.

Вперше за результатами конкурсу вручатимуть ще одну відзнаку – «Кращий у категорії».

На конкурс слід подавати 1 літр кожного напою. Напої не можуть містити доданих ароматизаторів або барвників. Переможцям будуть вручені фізичні нагороди, цифрові зображення й дипломи. Переможці мають право безкоштовно використовувати надані цифрові зображення для створення власних наклейок та використовувати їх у дизайні етикетки.

Більше інформації читайте на сайті Асоціації крафтових дистилерів України.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті