Всеукраїнський Конкурс ” Кращий дегустатор України-2024″ пройшов у Києві
Сучасні технології вирощування фруктів: учасники V міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту»
V Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 22-23 жовтня у Львові в готелі «Варшава».
Дводенний захід включатиме конференц-день із виступами практиків й експертів ринку, науковців, виробників саджанців, техніки і технологій, виставками-презентаціями, дегустаціями, а також насичений практичним досвідом бізнес-тур. Тематика охопить всі етапи бізнесу на фруктах – від закладки саду – до переробки й маркетингу.
23 жовтня, в рамках масштабного бізнес-туру, учасники конференції на практиці побачать як працює успішний сад «Грін Гарден» та підприємство з заморозки фруктів й овочів GP-Group.
Фермерське господарство “ҐРІН ҐАРДЕН” заснував на початку 2012 року Олег Рудницький. Понад 38 га кісточкового саду з яблук (28 га), груш, сливи, персиків, вишні та росте в селі Новосілки Буського району, Львівської області. Відповідальний господарський підхід тут помітно у всьому: охайному подвір’ї з їдальнею та кімнатами для працівників, і, звісно, у технологічному, доглянутому саду.
Уся ділянка – обладнана крапельним поливом, через який рослини отримують не лише вологу а й поживні речовини. На території – власна свердловина, штучна водойма, метеостанція та швидкісний інтернет й відеоспостереження.
Сортують яблука й персики на сортувальній лінії потужністю 2-3 тонни/година. Для довгострокового зберігання товару у господарстві ввели в експлуатацію фруктосховища на 2 тисячі тон продукції, з регульованим газовим середовищем. Це дає змогу виробникам постачати свіжу продукцію майже цілий рік до місцевих супермаркетів та ринків, в тому числі – на відомий ринок «Шувар». Свій сад Олег Рудницький називає не роботою, а мрією. А з учасниками бізнес-туру він радо готовий ділитись лише перевіреними технологіями та ідеями розвитку садівничого бізнесу.
Вирощування фруктів в сучасних умовах потребує не лише специфічних знань і досвіду, а й вміння працювати на перспективу. Прагнучи продовжити короткий термін реалізації продукції та водночас створити її додану вартість, садівники розширюють бізнес і починають переробляти свою продукцію.
Саме так розвиває свою справу компанія GP-Group – підприємство на Львівщині, де займаються вирощуванням і заморожуванням власної ягоди та надають послуги із заморожування та підготовки до продажу плодово-ягідної продукції інших аграріїв. Керівник компанії Еміль Винницький переконаний, що заморожування фруктів – перспективна справа, оскільки це не лише оптимальний спосіб подовжити їхнє товарне життя, задовольнити потреби споживачів і технологічних ланцюжків у виробництві кінцевого продукту, а й нові можливості для співпраці з колегами та виходу на експортні ринки.
Для заморожування продукції на підприємстві GP-Group встановили флюїдизаційний тунель шокового заморожування від відомого польського виробника Unidex. Придбали й низку іншого сучасного обладнання для переробки фруктів і ягід – мийку, транспортери, інспекційні столи, віялка, фасувальник, відділювач плодоніжки, ваговий дозатор, металодетектор.
Нині компанію GP-Group сертифіковано ISO 22000. У планах власників – задовольнити потреби споживачів якісною, екологічно чистою, безпечною для споживання замороженою продукцією та реалізувати її на внутрішніх та експортних ринках за привабливими цінами.
Нагадаємо, що конференція проходите два дні. 22 жовтня – пройде пленарна частина конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» та Горіховий форум (в окремій залі), виставка обладнання, техніки і технологій, презентація та дегустація продукції переробки, сучасних сортів горіхів, народна дегустація соків, святковий фуршет із нагородженням переможців Народної дегустації рамках конференції
До участі запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та горіхівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представники торговельних мереж і компанії-експортери.
Учасників гостинно приймає готель «Варшава». Забронювати номер завчасно можна на сайті http://warszawa-hotel.com.ua/. Для учасників конференції знижка 10% (при поселенні по звінку в готель).
А також партнер Конференції готель «Писанка» також надає 10% знижку для учасників конференції https://pysanka-hotel.virtual.ua/ru/
Умови участі в конференції:
В якості учасника:
Для виробників сільгосппродукції
Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)
Для не виробників сільгосппродукції:
Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
Конференція проходить за підримки галузевих асоціацій – УКРСАДПРОМ, Гільдія Медоварів України, Українська Горіхова асоціація
Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info
Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння відбудеться на відкритому майданчику. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани
Координатор проекту: Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Для реєстрації учасників звертайтесь:
Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682
Олена Кирилюк, тел.: +38 098 558 41 01
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Директор проекту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com