Над виробництвом безалкогольного джину експериментує дистилер Олександр Рябцев

 Над виробництвом безалкогольного джину експериментує дистилер Олександр Рябцев

Засновник дистилерії Ryabcev Distillery Олександр РЯБЦЕВ, відомий як виробник високоякісних джинів, нині експериментує з безалкогольними джинами. Про експерименти із втілення такої ідеї Олександр Рябцев розповів журналісту видання «Напої. Технології та Інновації».

Олександр Рябцев уже відомий як автор багатьох рецептів джину. Він постійно працює над пошуком нових рішень для створення нових композицій.

– Нещодавно я почав експериментувати над створенням безалкогольного джину. Точного розуміння технології виготовлення такого напою не мав, тому від самого початку працював інтуїтивно. Більшість інгредієнтів екстрагуються під час дистиляції. Оскільки температура кипіння води вища, з’являються небажані ноти в ароматі та смаку. Застосування різних прийомів дозволило зробити напій, який схожий на джин і який дуже добре демонструє себе в коктейлях, – ділиться Олександр Рябцев.

Обладнання для виробництва безалкогольних джинів Олександр Рябцев використовує таке ж, як і для міцних. Головне, на що треба звертати увагу, – якість води. Якщо у виробництві міцних джинів під час дистиляції витягуються спирти, то тут вода – основа напою. І від її смаку залежить, наскільки буде смачний напій, каже виробник.

– Якісно підготовлена вода слугує основою джину. Використання різних технологій для передачі тільки свіжих нот ефірів ботанікалів – ось запорука хорошого рецепту. Щоб зробити ідеальний безалкогольний джин, потрібен не один експеримент. Проте розуміння технології потрохи складається. Якщо буде запит на цей напій з боку споживачів, то майбутнє в такого напою буде. Поки що апробовую розроблені рецепти, щоб формувати краще розуміння технології, відпрацьовувати її, здобувати досвід і корегувати наступні рецепти, – каже Олександр Рябцев.

Про технології виробництва джинів Олександр Рябцев раніше розповідав в інтерв’ю журналу «Напої. Технології та Інновації» (випуск № 3 за 2021 рік). Матеріал доступний для прочитання за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті