На благодійному аукціоні під час садівничої конференції зібрали понад 25 тис. грн для ЗСУ

 На благодійному аукціоні під час садівничої конференції зібрали понад 25 тис. грн для ЗСУ

Під час благодійного аукціону товарів і послуг для садівництва, ягідництва та овочівництва, що відбувся 26 жовтня в межах Міжнародної науково-практичної благодійної конференції «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», вдалося зібрати 26600 грн. Виручені кошти співорганізатор аукціону, Благодійний фонд «Сильні та Вільні», витратить на потреби Збройних сил України, зокрема на грілки та ліки.

Організатор конференції та ініціатор благодійних аукціонів – медіагрупа «Технології та Інновації»,  видавець галузевих журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник Т. І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т. І.».

Благодійний аукціон відбувся наприкінці конференц-дня 26 жовтня. Розігрували лоти – продукцію компаній-партнерів: «ЄФТ Плюс», «Макіта Україна», «100 Сервіс», ФГ «Валентина», BASF, «Самміт-Агро Юкрейн», «Родоніт Агро», «Веселий дідусь», «Вітера Україна», Садівниче товариство «Мрія», «ФруТек», готельно-ресторанний комплекс «Гостевія». Також під час благодійного аукціону розігрували сертифікат на передплату комплекту журналів медіагрупи «Технології та Інновації». Свої лоти надав і Благодійний фонд «Сильні та Вільні». Серед лотів були інструменти для саду та дому, брендові футболки, світшоти, рюкзаки, поло, куртки, термосумки, павербанки, біостимулятори, саджанці лохини тощо. Також серед лотів був сертифікат на оформлення первинного пакету документації з охорони праці та промислової безпеки, який надала компанія «100 Сервіс».

Всього вдалося зібрати 26600 грн. За ці кошти вже замовлені грілки та ліки для ЗСУ.

– Сьогодні відбувся вже 6 спільний аукціон. Ситуація в Україні передусім навчила пишатися тим, що ми українці. Я дякую кожному за те, що ви робите. Також подяка засновниці та головній редакторці медіагрупи «Технології та Інновації» Катерині Конєвій за ідею проводити такі благодійні заходи під час науково-практичних конференцій, – зазначила директорка Благодійного фонду «Сильні та Вільні» Тетяна Смірнова, вручивши подяку від благодійного фонду Катерині Конєвій.

Із початком повномасштабної війни медіагрупа «Технології та Інновації» започаткувала благодійні аукціони під час профільних конференцій для плодоовочевого сектору, а також для виробників напоїв. Благодійні аукціони відбуваються за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні». Зараз уже проведено 6 таких благодійних аукціонів. Зібрані кошти Благодійний фонд «Сильні та Вільні» спрямовує для підтримки ЗСУ.

Благодійний фонд «Сильні та Вільні» нещодавно отримав запит для допомоги підрозділу агронома, а нині воїна Олександра Дмитраша. Зокрема, підрозділ потребує антену-підсилювач сигналу, зарядну станцію, тепловізори, ноутбуки, гуму зимову, планшет, лазерний далекомір, коліматор, монокуляр з далекобійною сіткою, вологі серветки, енергетичні батончики тощо.

Щоб допомогти, надсилайте кошти на картку Благодійного фонду «Сильні та Вільні». Пам’ятайте, кожна гривня важлива!
Картка Благодійного фонду «Сильні та Вільні» 4246 0010 0090 0682
.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті