Київ зустрічає Wine&Spirits Trade Show – масштабну подію для професіоналів і поціновувачів вин та міцних напоїв

 Київ зустрічає Wine&Spirits Trade Show – масштабну подію для професіоналів і поціновувачів вин та міцних напоїв

Нова подія – Wine&Spirits Trade Show – від організаторів міжнародної винної виставки вина, алкоголю та пива Wine&Spirits Ukraine збере професіоналів і поціновувачів вин та міцних напоїв 26-27 квітня в Києві. Місце проведення – Obolon Event Hall, Kyiv Golf Center. Насичена програма конференцій, семінарів та майстер-класів, безліч ділових контактів та найбільша в Україні експозиція виробників вина й міцного алкоголю – це те, що очікує учасників та гостей Wine&Spirits Trade Show 26–27 квітня. Журнал «Напої & Пиво. Технології та Інноваціцї» – інформаційний партнер заходу. Що заплановано у програмі заходу – читайте далі.

Wine&Spirits Trade Show – це новий проєкт від організаторів міжнародної винної виставки вина, алкоголю та пива Wine&Spirits Ukraine. Вже шість років поспіль ця виставка є одним із найважливіших українських майданчиків для спілкування й бізнесових контактів для баєрів торговельних мереж та представників HoReCa, місцем, де імпортери та дистрибʼютори мають знайти постачальників якісних алкогольних напоїв, а виробники — надійних партнерів із дистрибʼюції. 

Цього року організатори вирішили розширити формат проєкту та провести дві масштабні події. Восени Київ зустрічатиме традиційну виставку Wine&Spirits Expo, що вчергове залучить баєрів з усіх регіонів України та іноземних імпортерів. А навесні в Києві відбудеться Wine&Spirits Trade Show, що фокусуватиметься насамперед на сегменті HoReCa та закупівель для готельно-ресторанного сектору. 

– Розвиток українського ринку вина й якісних алкогольних напоїв, розвиток культури споживання цих продуктів для наc є пріоритетом, – розповідає Вікторія Агромакова, засновниця й власниця Wine&Spirits Ukraine і Wine&Spirits Trade Show. – Ми поставили собі мету – створити карту українських вин у кожному закладі країни! Мета амбітна, але ми маємо для цього всі можливості й ресурси.

Що заплановано у програмі?

26 квітня відбудеться Wine&Spirits Conference. Досвідчені експерти розповідатимуть учасникам конференції, які пропозиції існують на українському ринку, як створити унікальну карту вина й алкоголю, що базуватиметься саме на українських продуктах, а також – як закохати в них українського споживача. Учасники заходів зможуть не лише продегустувати українські напої, а й дізнатись більш детально про процеси їхнього виробництва на презентаціях від виробників. 

Під час Trade Show 26 і 27 квітня також відбудеться серія навчальних майстер-класів для представників HoReCa у Wine&Spirits Academy. Це майданчик для підвищення кваліфікації персоналу закладів ресторанно-готельного сегменту.

Окрему програму організатори підготували для сомельє. Своїм досвідом під час лекцій і майстер-класів із ними ділитимуться експерти міжнародного рівня. Також українські сомельє зможуть відвідати дегустації вин та алкогольних напоїв, котрі зараз ще не представлені на українському ринку. 

Важливою подією стане черговий дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Найкращі сомельє та експерти України дегустуватимуть та оцінюватимуть нові релізи українського ринку.  

З детальною програмою Wine&Spirits Trade Show можна ознайомитись на сайті ws.events.

Wine&Spirits Trade Show відбудеться в одному з наймальовничіших куточків української столиці – в парку «Наталка». Гості й учасники шоу матимуть чудову можливість не лише активно працювати, а й насолодитись теплою квітневою погодою, зеленим парком та навіть… пограти у гольф! Obolon Event Hall – нова локація на території Гольф Центра парку «Наталка», саме тут відбудеться захід. Wine&Golf — чудове поєднання! Але про це більш детально — у наступних анонсах.

Стандартний вхідних квитків:

  • 1 день – 300 грн.
  • 2 дні – 500 грн.

PRO: вхідний квиток + відвідування конференції «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи, незважаючи на виклики війни» та майстер-класів – 900 грн.

Для тих, хто прагне отримати максимум користі від Wine&Spirits Show, організатори пропонують квиток PRO All inclusive, що включає:

  • відвідування конференції «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи незважаючи на виклики війни» з доступом до експо-зони та майстер-класів – 26 і 27 квітня (два дні); 
  • участь у Wine&Golf турнірі;
  • індивідуальний брендований винний келих у подарунок.

Вартість квитка PRO All inclusive – 1300 грн.
Придбати квитки можна тут.

Графік роботи:
26 квітня 2024 з 12.00 до 20.00
27 квітня 2024 з 11.00 до 19.00

Умови роботи під час повітряної тривоги: у разі повітряної тривоги усі учасники та відвідувачі евакуюються в укриття на цокольному поверсі Event Hall Obolon.

Читайте також:
Квитки на міжнародну виставку SIMEI та проживання в готелі будуть розігруватися серед учасників XII Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 18 квітня

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті