Kyiv Whisky: дізнайтеся все про віскі під час освітньо-професійної події у квітні

 Kyiv Whisky: дізнайтеся все про віскі під час освітньо-професійної події у квітні

6–7 квітня в Києві відбудеться унікальна освітньо-професійна подія – Kyiv Whisky. Цей дводенний захід стане довгоочікуваним місцем зустрічі та якісного нетворкінгу для всіх представників індустрії гостинності в Україні, колекціонерів та поціновувачів культури віскі, пропонуючи учасникам новий унікальний досвід, доступ до експертних знань та захопливу атмосферу.

На заході будуть організовані різні зони. Так, наприклад, Whisky Zone – це 2000 квадратних метрів, де гості зможуть відкрити для себе понад 100 брендів віскі та отримати нові експертні знання.

Professional Tasting Rooms – освітньо-дегустаційна програма з відомими та унікальними релізами від експертів, сомельє для тих, хто бажає поглибити свій смаковий досвід та розуміння віскі.

Speed Tasting Rooms передбачає дегустації для тих, хто хоче спробувати повний спектр смакових вражень та різноманіття віскі в експрес-форматі.

Під час Premium Tasting Room відбудуться унікальні дегустації, на яких будуть представлені дуже рідкісні преміальні зразки віскі. Кількість учасників дуже обмежена.

У програмі Cocktails Zone – знайомство відвідувачів з різноманіттям смакових поєднань на основі віскі.

Більше про подію читайте за посиланням.

Читайте також:
Переможців міжнародного дегустаційного конкурсу Favorite Food & Drinks 2024 оголосять у квітні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті