Іспанський виробник ігристих вин відправляє в неоплачувану відпустку майже 80 % персоналу

 Іспанський виробник ігристих вин відправляє в неоплачувану відпустку майже 80 % персоналу

Популярний винний регіон Іспанії Каталонія страждає через сильну посуху з часу початку метеорологічних спостережень, а це 1200 років. Через посуху виробник Freixenet подав заявку на переведення до 80 % своїх працівників на вимушену відпустку, яку не оплачуватимуть.

За даними Freixenet, через відсутність достатньої кількості опадів урожай кави в Каталонії впав більш ніж на 45%, залежно від місцевості. Регіон бореться із посухою, яка триває вже понад три роки і серйозно вплинула на виробництво винограду. Про це повідомляє «Каста виноробів» із посиланням на NV.Food.

В оприлюдненій заяві зазначено, що тимчасове скорочення стосуватиметься 615 із 778 працівників компанії в Каталонії, розпочнеться у травні.

– Цей захід, який був запроваджений на користь відповідальності, має на меті гарантувати функціонування бізнесу та зберегти зайнятість, щоб впоратися із зовнішніми факторами та форс-мажором, викликаним серйозною посухою, – зазначили в компанії.

Шампанське Freixenet – це популярне ігристе вино Іспанії, а саме кава. Бренд Freixenet перший використав чорні та жовті пляшки, і одним із перших застосував французькі методи для створення кави. Вина Freixenet відзначені численними преміями та нагородами. А в 1987 році виноробня була удостоєна особливої почесті – її відвідали король Хуан Карлос і королева Софія.

Кава – іспанський термін для ігристих вин високої якості. Ці вина виробляються виключно з іспанських сортів винограду. Для виробництва відбирається найкраща сировина. Вино проходить складний, дорогий і унікальний процес бродіння в класичній пляшці.

Читайте також:
На Київщині у молодій виноробні Berezhny winery вирощують виноград українських сортів та виготовляють вино й виноградний сік
Як розвивається галузь виноробства в Польщі

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті