Фестиваль українського вина відбувся нещодавно в Буковелі

 Фестиваль українського вина відбувся нещодавно в Буковелі

Ukrainian Wine Festival відбувся в Буковелі 17–19 листопада. На фестивалі зібралися винороби з різних куточків України, а відвідувачі мали змогу продегустувати їхні вина, закуски, послухати лекції від фахівців у галузі виноробства, насолодитися розважальною програмою.

Щоб підтримати й популяризувати вина українських виробників, ми вдруге проводимо цей фестиваль. Треба визнати, що про українське вино ще досить мало відомо українцям. Глобально, українському споживачу досягнення власних виноробів не відомі або майже не відомі. Проте останні наполегливі, одержимі та закохані у свій продукт. Визнаємо, їх не так багато, в сотню разів менше, аніж у Франції чи Італії, але з кожним роком стає все більше. Якісного українського вина, відповідно, теж, – зазначають організатори, компанія «Дік-Арт». 

У фестивалі взяли участь такі виноробні:

  • Stakhovsky Wines
  • Винний сад
  • Винний дім Гігінеішвілі
  • Frumushika  Nova
  • Graevo
  • 46 Parallel Wine Group
  • Artwinery
  • Stoic Winery (Шато П. М. Трубецького)

У програмі фестивалю було багато дегустацій. Так, учасники мали змогу скуштувати ігристі вина, локальні сорти України, вина від Father`s Wine, «Шато Чизай», «Колоніст». Також відбулася ексклюзивна дегустація в колесі огляду від виноробні SHABO, а також вертикальна дегустація від SHABO колекції Grande Reserve.

Лекцію про майбутнє та перспективи українського вина прочитав сомельє Олександр Меєр. Також із лекцією виступила сомельє Марина Ревкова, яка зосередилася на перспективах українських автохтонів.

– На фестивалі ми представили наші авторські вина від Олександра  Ковача та провели дегустацію поряд з найкращими українськими брендами й локальними виноробнями. За ці дні було багато спілкування та нових знайомств. Приємно бачити, як українці закохані у свій продукт і як наше вино визнають у всьому світі, – повідомляють на фейсбук-сторінці відомого на Закарпатті закладу Комітат Унг. Корчма. 

Також на фестивалі був представлений бренд Leleka Wines:

– Наші вина ідеально доповнювали страви місцевого фудкорту, демонструючи вишуканість смаків та гармонію з традиційними та інноваційними стравами. Ми щиро вдячні кожному, хто завітав до нашого стенду та спробував наше вино. Ваші позитивні відгуки та посмішки – це те, заради чого ми працюємо! – зазначають виробники.

Нагадаємо, що нещодавно у Києві відбувся фестиваль до Дня виноградаря і винороба, який організувала громадська спілка «УКРСАДВИНПРОМ», аналітичний центр «Клуб експертів», Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті