Благодійна конференція для виноградарів та виноробів 15 грудня в Ужгороді: презентуємо спеціальні умови участі

 Благодійна конференція для виноградарів та виноробів 15 грудня в Ужгороді: презентуємо спеціальні умови участі

Організатор IV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», медіагрупа «Технології та Інновації», відкрила реєстрацію за спеціальними умовами. Так, для представників виноградарських і виноробних підприємств (виноробів, технологів, лаборантів, агрономів виноробних компаній України), фермерів-виноградарів, виробників слабоалкогольних і міцних напоїв на базі винограду, фруктів і ягід, науковців профільних вишів участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Науково-практична конференція для виноградарів та виноробів, що відбудеться 15-16 грудня 2022 року в Ужгороді, у приміщенні Закарпатської обласної філармонії за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, збере власників та керівників, технологів, агрономів великих виноробних підприємств, малих і середніх виноградарів, що вирощують столовий і технічний виноград, виноробів, виробників міцних напоїв із винограду та фруктів. Тобто всіх, кому важливо в ці складні воєнні часи налагодити виробництво високоякісної продукції завдяки сучасним технологіям, впровадженню передового досвіду, який презентують провідні міжнародні та українські компанії на конференції. 

У програмі заходу – виступи відомих представників виноградарсько-виноробної галузі зі всієї України. Це, наприклад, президент Асоціації крафтових виноробів України Світлана ЦИБАК, яка представляє вина відомої «Бейкуш вайнері» з Миколаївщини; засновник ТМ My Wine by Eduard Gorodetskiy Едуард ГОРОДЕЦЬКИЙ (м. Одеса); очільники і члени місцевих виноробних громадських організацій Олександр ГАРНОВДІЙ, Олександр КОВАЧ, Василь НАДЬ; енолог, співзасновниця проєкту «СироВина» Ольга ТОЇЧКІНА; керівник виноградарської компанії з Одещини «Грін Технолоджі ЛТД» Дмитро ОСТАПЕНКО; засновниця компанії ВІН’С Тетяна ШМАГЛЮЧЕНКО; винороб-консультант, засновник крафтової «Винарні Офіусса» Ярослав АНДРІЄЦЬ та ін.  

Також у програмі – виступи закордонних фахівців, серед яких – засновник групи компаній Vinos de La Luz, власник виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США Рікардо НУНЬЄЗ; доктор технічних наук, директор із досліджень, розвитку та інновацій у компанії Purcari Wineries plc, власник виноробної компанії IM Les terres noires srl, ексдиректор Національного офісу винограду і вина у Молдові Георгій АРПЕНТІН; засновник відомої в усьому світі виноробні Et Cetera Wines Moldova Александр ЛУК’ЯНОВ та ін.

Сучасні технології у виноградарстві і виноробстві презентують представники відомих компаній з різних країн Європи – ARTINOX (дистриб’ютор компанії BUCHER Vaslin у Молдові, Україні та Азербайджані), AMPELOS-PLUS SRL, «Родоніт Агро», «Агрітема», «Юнілаб», БТУ-Центр, «ГЕА ВЕСТФАЛІЯ СЕПАРАТОР Україна», «Родоніт», «Донау Лаб» та ін.

Окрім виступів відомих спікерів, на учасників конференції чекають презентації вин і коньяків від українських виноробних компаній, виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів та продукції для виноробства і переробної галузі.

Серед тем, порушених на конференції, – сучасні технології у виноробстві та виготовленні коньяків, граппи, чачі та інших напоїв і продукції з винограду; сучасні технологічні рішення на винограднику як основі високоякісних вин; сучасне обладнання для виноробства; сенсорний аналіз як метод ідентифікації вин тощо.

Неодмінна частина програми – спілкування та дискусії. Так, відбудеться круглий стіл про успішні історії лідерів ринку та українські винні бренди, у якому візьмуть участь відомі в Україні та за кордоном винороби, керівники великих підприємств. В обговоренні на тему «Виноградарство і виноробство в Україні в умовах воєнного стану» візьмуть участь не тільки винороби-практики, а й керівники профільних асоціацій, відомі науковці.

В рамках конференції відбудеться Благодійний аукціон товарів і послуг для виноградарства і виноробства, кошти з якого будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України, зокрема, на придбання зимової амуніції та ліків.

Детальну програму читайте за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/event/37

Для представників виноградарських і виноробних підприємств (виноробів, технологів чи агрономів виноробних компаній України), фермерів-виноградарів, виробників слабоалкогольних і міцних напоїв на базі винограду, фруктів і ягід, науковців профільних вишів участь БЕЗКОШТОВНА.

Для любителів вина вартість участі становить 500 грн.  
*У вартість включений вхід на конференцію та на виставку, розсилка матеріалів конференції, контактів спікерів, презентації спікерів, фото.

Попередня реєстрація відкрита за посиланням. Вам потрібно заповнити форми, і наші менеджери вам зателефонують для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1rwlz4a-oeQkU-YV-8u4EmKY09DeNgT2EyxCD4Bjs7dA/edit

Всі ми зараз живемо в період, коли потрібно згуртуватися і підтримати українську армію, українську економіку та одне одного. Тільки тоді ми залишатимемося незламними! Чекаємо вас!

Конференція відбудеться за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, Асоціації виноградарів, виноробів і дистиляторів Закарпаття, ГС «УКРСАДВИНПРОМ», Асоціації «Укрсадпром», Корпорації «Укрвинпром», Асоціації крафтових виноробів України.

Науковий патронат здійснюють Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України, Одеський національний технологічний університет, Ужгородський Національний університет (кафедра плодоовочівництва і виноградарства).

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com,  «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», проєкт «СерцеВина» (https://theheartofwine.com/).

Готелі поряд:
Готель «Ізумруд» вул. Малокам’яна, 10, Ужгород, тел..: +38 099 634 2525
Готель «Дружба» вул. Висока, 12, Ужгород, тел..: +38 095 707 9060
Готель «Дует Плюс» вулиця Кошицька, 6, Ужгород, тел..: +38 0312 640 909
Готель «Атлант» пл.. Корятовича, 27, Ужгород, тел..: +38 050 432 8929

Готелі з термальними басейнами:
Готель «Золота гора», Урочище «Золота гора», тел.: +38 050 432 0353
Готель «Гармонія», Ужгород, с. Минай, провулок Парковий, 7 тел..: +38 050 500 91 05

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті