Бізнес із зернятковими

 Бізнес із зернятковими

Під час садівничої конференції «Від землі – до готового продукту. Зерняткові» відбудеться бізнестур на провідні садівничі, переробні та технологічне підприємства Вінниччини

Бізнестур на відомі садівничі й переробні підприємства Вінниччини, «Фруктона-ВН» та «Агрокалина фрутс», відбудеться 29 жовтня у рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові». Упродовж бізнестуру всі охочі зможуть перейняти практичний досвід успішного ведення садівничого та переробного бізнесу. Що представлять керівники господарств 29 жовтня?

«Фруктона-ВН» – велика вінницька компанія, що об’єднує 6 підприємств із вирощування, заготівлі та переробки фруктів і ягід. Загальна площа плантацій – більше 900 га, на яких вирощують яблука, сливи, вишні, малину, ожину, суницю садову, лохину високорослу, порічки. Насадження сертифіковані «Органік Стандарт».

Один із напрямків діяльності компанії – переробка.  Її мета – допомогти сільгоспвиробнику зберегти урожай плодово-ягідної та овочевої продукції, переробити і вигідно реалізувати її в Україні й за кордоном. Вся продукція підприємства виробляється за європейскими стандартами якості, що підтверджено європейським сертифікатом харчової безпеки FSSC( TUV  THURINGEN).

Учасникам бізнестуру продемонструють нову автоматичну лінію з очищення яблука. Ця лінія італійського виробництва дозволяє несортове, пошкоджене яблуко чистити, видаляти серцевину, нарізати й заморожувати в автоматичному режимі. Виробнича потужність однієї машини – 800 кг/год. Мінімальна партія сировини, яку приймають від господарств – 10 тонн.

– Очищення відбувається автоматично, без участі людей, що дозволяє дотримуватись усіх стандартів якості й харчової безпеки, виходити на ринок з інноваційним продуктом і знаходити свого споживача. Усі перероблені яблука ми успішно продаємо не лише в Україні, але й за кордоном. Нещодавно відправили останню експортну партію врожаю 2020 до Німеччини. Я вважаю цей напрям досить успішним рішенням для фермерських господарств, які вирощують яблука. Працюючи з некондиційним продуктом, ми перетворюємо його в якісний товар, який знаходить свого покупця, – коментує директор компанії «Фруктона-ВН» Костянтин КУЗЬМЕНКО.

Тому для господарств, які спеціалізуються на вирощуванні яблук, буде цікавою пропозиція компанії щодо прийому на переробку некондиційних плодів, або пошкоджених.

Також компанія «Фруктона ВН» представить учасникам бізнестуру нове виробництво фруктових наповнювачів. Потужність нового цеху – понад 4 тис. тонн продукції. Фруктові наповнювачі вирізняються підвищеним вмістом цілісних ягід. Їх використовують у кондитерській промисловості, молочних продуктах, виробництві дитячого харчування тощо.

Продукцію компанії «Фруктона-ВН» можна знайти замороженою в упаковці на полиці супермаркетів як в Україні, так і в європейських роздрібних мережах. Виробництво фруктових наповнювачів для молочної продукції дозволило провідним виробникам йогуртів отримати нові екзотичні смаки з використанням аґрусу, ревеню, дині, злаків.

Бізнестур у компанію «Фруктона-ВН» дозволить учасникам проаналізувати садівничий бізнес із різних аспектів. Фермери переконаються, що можна мати високий прибуток не тільки від реалізації кондиційних плодів, а й від переробки нетоварного урожаю.

«Агрокалина фрутс» – молоде й перспективне садівниче господарство, розташоване в м. Калинівка (вул. Незалежності, 46). У господарстві вирощують 6 га груш сортів Ноябрська та Яблунівська. Першу посадку зробили 2019 року. Тому нині дерева дають тільки сигнальний урожай. Цьогоріч у господарстві планують закласти ще 8 га груш.

У грушевому саду господарства встановлена шпалера та протиградова сітка, а також система краплинного поливу. Керівники господарства презентують учасникам бізнестуру, як закласти грушевий сад із нуля та з якими підводними каменями доводиться боротися садівникам-початківцям.

Також учасники бізнестуру ознайомляться із роботою заводу техніки «Агромаш калина» (ТМ «Агрокалина»), на якому виготовляють ґрунтообробну, посівну техніку та серійно – машини для обробітку садів. Компанія пропонує техніку, призначену для обробітку сільськогосподарських культур на різних етапах росту.

VII Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Зерняткові» триватиме 2 дні.

28 жовтня – пленарна частина з виступами українських та іноземних експертів і практиків, виставкою обладнання, техніки й технологій садівництва та виставкою-дегустацією продукції садівництва, переробки. Також у програмі першого дня – столи переговорів із представниками торгових мереж та страхових компаній, ярмарок саджанців зерняткових культур. Окрім того, відбудеться конкурс – Народна Дегустація соків прямого віджиму. У результаті голосування учасників конференції буде визначено Топ 10 кращих соків прямого віджиму від українських виробників.

До участі запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та ягідництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представники торговельних мереж і компанії-експортери.

Нагадаємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у Львові більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі тощо.

Ставте нагадування у календарі і вже реєструйтеся на конференцію! Підготовку до масштабного заходу в галузі садівництва, що диктує тенденції та народжує нові ідеї, вже розпочато!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Головний технологічний партнер – Розетта Агро
Партнер бізнестуру – «Фруктона ВН», «Агрокалина Фрутс».

Реєстрація вже розпочалася!

Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – 10%
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%!

Акція! Рання реєстрація до 30.09 зі знижкою! Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2200 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнестуром) Для не виробників сільгосппродукції Конференц-день + бізнестур – 3000 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром)

+ БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату 2021 рік за зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології та Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн) *Акції не сумуються.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, techhorticulture.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com (координатор проєкту)

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Місце проведення – Готельно-ресторанний КОМПЛЕКС – «ГОСТЕВIЯ», Вінницька обл., с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів (номерів не багато, тому поспішайте): Весь заброньовано під нас, при бронюванні казати “На садівничу конференцію”: тел. 096 507 1022

Готелі поряд: Готель «Казка», тел. +38(096)6960402
Готель «Дубовий Гай», тел. +38(066)0960242

Більше інформації про міжнародну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» – ТУТ.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті