Bentley Motors і The Macallan випустять колекційний віскі в горизонтальній пляшці

 Bentley Motors і The Macallan випустять колекційний віскі в горизонтальній пляшці

Британська автомобільна компанія Bentley Motors і шотландський лікеро-горілчаний завод The Macallan оголосили про випуск колекційного віскі в унікальній горизонтальній пляшці в 2023 році.

Прототип пляшки Bentley Motors, створений з екологічно чистих і перероблених матеріалів для спеціального випуску односолодового віскі Macallan Horizon, – це скляна посудина, скручену навколо своєї осі з м’якими краями, поміщена у футляр, стилізований під дубову бочку.

Всього у виробництві колекційного The Macallan Horizon компанія планує використовувати шість матеріалів, що належать до шести «стовпів якості» The Macallan: скло, мідь із старих дистиляційних кубів, алюміній, що лишився від виробництва автомобілів, два різних види деревини, яку використовують у двох компаніях, і шкіра – така ж, як і та, якою обробляють салон нового Bentley Mulliner Batur.

Співпраця компаній, заснована на спільних екологічних принципах, розпочалася у 2021 році. Запуск проєкту запланований на літо 2023 року. Вартість пляшки The Macallan Horizon поки не визначена.

Раніше повідомляли, що пляшку колекційного японського віскі Santori Yamazaki 55 Y.O. продали на аукціоні Sotheby’s в США за $ 600 тис.

Джерело: autocentre.ua

Читайте також:
Відомо, які вина потраплять до французького культурного центру вина La Cité du Vin
«Дунайський аграрій» виготовив сік з органічного нектарину

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті