25 травня розпочинаються дні винної культури Vinnytsia Wine Days

 25 травня розпочинаються дні винної культури Vinnytsia Wine Days

25 травня у Вінниці розпочинаються дні винної культури Vinnytsia Wine Days, які триватимуть до 28 травня. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер Vinnytsia Wine Days.

Так, 25 травня запланована Міжнародна конференція «Еногастрономічний туризм – драйвер розвитку туристичних дестинацій» (Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, вул. Соборна, 87). Обговорення під час конференції будуть складатися з трьох тематичних частин:

  • Еногастрономічний туризм – зростаючий сектор світового туристичного ринку
  • Інноваційні проєкти в сфері еногастрономічного туризму
  • Потенціал регіональних кухонь у створенні туристичних продуктів

Наприкінці конференції відбудеться нетворкінг-сесія для учасників конференції з дегустацією вин від головного партнеру заходу ТМ «Коблево».

Також 25 травня відбудеться благодійний кінопоказ документального фільму «Поранена земля» за участі режисера стрічки Романа Зайця. Фільм, який створили в Україні спільно з США, розповідає про долю українського виноробства в часи повномасштабного вторгнення. Обстріляні виноградники в Миколаївській області приватного господарства SliVino Village, знищення великого складу вин компанії Wine Bureau, розбита виноробня WineIdea – ці та інші історії Роман Заєць задокументував у квітні 2022 року. Кінопоказ пройде в кінотеатрі «Родина» (вул. Миколи Оводова, 47).

Більш детальну програму дивіться на сайті події.

Читайте також:
Vinnytsia Wine Days: від ідеї – до втілення великої мети просування винної культури Поділля та України в цілому

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті