WBWE Amsterdam готує свою найпотужнішу виставку задля перезавантаження галузі

 WBWE Amsterdam готує свою найпотужнішу виставку задля перезавантаження галузі

Найбільша світова виставка, присвячена темі торгівлі великими обсягами вина, знову відбудеться 23-24 листопада в Амстердамі. Вона спрямована на те, щоб надихнути сектор, який потребує значно більше драйву, ніж раніше.

WBWE відповідально оцінює своє значення не лише як виставки, але і як міжнародного місця зустрічі, якому щороку вдається збирати професіоналів з понад 60 різних країн. Ми наполегливо пра- цюємо над тим, щоб забезпечити високий рівень організації події та створити найкращу бізнес-платформу для різних компаній: від найбільших – до найменших.

Ця комерційна подія адаптована до потреб кожної без винятку компанії чи її працівника, які обрали для
себе цю нішу. Відомі професіонали сектора вже підтвердили свою участь у WBWE Amsterdam 2020, і ми сподіваємося, що незабаром повідомимо такі потрібні гарні новини, які, починаючи з листопада, неодмінно дадуть поштовх розвитку галузі.

Ми також хотіли б скористатися можливістю нагадати вам, що бізнес не зупинився у межах Bulk Wine Club (BWC). BWC – це онлайн платформа, присвячена сектору балкового вина. І ми, Тhe WBWE, зробили її доступною для всіх наших клієнтів, враховуючи професіоналів, котрі можуть довести свою приналежність до індустрії вина (заявку на членство можна заповнити тут: https://bulkwineclub.com/ become-a-member).

У межах BWC ви можете дізнатися про останні та найактуальніші новини в секторі, найновіші дані та дати, надані OEMV (Spanish Wine Market Observatory) ексклюзивно для членів BWC. Окрім того, у вас є можливість ознайомитися з роботами відомих авторів Sharon Nagel та Cruz Liljegren, які щомісяця пишуть ексклюзивні статті на теми вина лише для BWC. Ви можете подати запит на приєднання до клубу та завдяки цій онлайн платформі бути в курсі справ у секторі.

Тим часом ми працюємо над тим, щоб у листопаді об’єднати всіх нас навколо найбільшої винної виставки, яка повністю задовольнить актуальні потреби сектора.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар