В Україні будуть популяризувати аграрну освіту серед молоді

 В Україні будуть популяризувати аграрну освіту серед молоді

Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів співпрацюватиме з Міністерством освіти для популяризації аграрної освіти серед молоді. Це обговорювали  під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької та міністра освіти Сергія Шкарлета, повідомляє osvita.ua.

«Створення сучасних умов для розвитку конкурентоспроможного фахівця, який відповідатиме реальним потребам ринку праці та міжнародному рівню, – це якісний інструмент становлення агроосвіти країни», – зазначив Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України.

Під час зустрічі представники двох структур розглянули низку питань щодо можливостей для здобувачів освіти аграрних спеціальностей закладів вищої освіти. Зокрема – отримання практичних навичок у центральному та територіальних органах Держпродспоживслужби.

Також для вивчення питань розвитку агроосвіти та її популяризації буде проведена спільна конференція з залученням представників закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку відповідних фахівців.

Читайте також:
В Науковому центрі «Український інститут вина» успішно пройшло випробування виноробної продукції
Ботанічна пам`ятка природи місцевого значення “Груша Адамівська” у селі Адамівка на Одещині 
На європейському ринку з’явилися перші іспанські тепличні кавуни

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар