В Україні абрикоси подорожчали в 1,5 рази

 В Україні абрикоси подорожчали в 1,5 рази

Українські садівники підвищують ціни на абрикоси. Приводом для подорожчання, за словами самих виробників, стало сезонне скорочення пропозиції абрикосів, оскільки реалізація фруктів ранніх сортів вже фактично завершилася. Про це повідомляє east-fruit.com.

На сьогоднішній день українські садівники пропонують до продажу абрикоси за ціною 25−40 грн/кг (0,90−1,45 $/кг), що в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня.

«Причиною цінового зростання послужило, перш за все, різке зниження врожайності даних фруктів в поточному сезоні в основних регіонах виробництва. Основною причиною зниження валового збору стали неодноразові заморозки в квітні, в результаті чого багато господарств півдня втратили до 50% врожаю абрикос», — зауважують аналітики.

Слід додати, що на сьогоднішній день абрикоси в Україні вже пропонуються до продажу в середньому на 42% дорожче, ніж в кінці липня минулого року.

«Більшість ключових гравців ринку не виключають, що ціни в даному сегменті продовжать рости і далі. Свою думку вони аргументують досить хорошим попитом на місцеві абрикоси, а також істотним скороченням валового збору даних кісточкових в країні», — підкреслили фахівці.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар