Шановні читачі!

 Шановні читачі!

Раді повідомити, що незабаром вийде друком перший номер журналу  «Садівництво і Виноградарство & Горішник & Напої. Технології та Інновації»! Це унікальне видання, яке складається із трьох частин.  Що цікавого буде на сторінках першого в цьому році випуску улюбленого журналу наших читачів?

Традиційно, журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Іннновації» №1 проведе вам уявну екскурсію фермерськими господарствами, розміщеними в різних регіонах України. Наприклад, досвідом садівництва поділяться засновники фермерського господарства «Гарант», що на Полтавщині. Про досвід успішного вирощування груш і яблук розкажуть у дніпровській компанії «Сади Дніпра». Також у вас буде можливість сторінками першого номера журналу потрапити у ГК VITAGRO й дізнатися про успішний досвід садівництва компанії.

Окрім того, журнал «Садівництво і Виноградарство» віднесе вас в «Уманську фруктову компанію», засновники якої поділяться секретами успішного вирощування черешні.

У журналі «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» поговоримо про абрикос. Досвідом вирощування цієї культури поділяться засновники волинської компанії «Сад весни». Все про розмноження персика та про його підщепи розкаже Максим Заріцький, засновник компанії High Garden Україна.
Помандруєте ви також на Закарпаття, а саме – у ФГ «Михайлик», де вирощують яблуні, сливи, черешні, персики та виноград, із якого виготовляють вино у компанії Chateau Pauk. Тому, окрім досвіду садівництва ви дізнаєтеся і про досвід виноробства засновника ФГ «Михайлик».

Фахівці компанії «Евкаліпт» поділяться секретами ефективного зрошення. Експерти компанії BAYER свої статті присвятять темі бджільництва, а також аналізу препарату Бекано®.

Все про обрізку дерез розкаже директор компанії «Водоспад» та садовий експерт Сергій Коженевський.
Про новинку в галузі садівництва – біорозкладну мульчувальну плівку GreenPack BioAgri Mulch – розкажуть представники компанії «Екотрейд».

Окремий блок текстового наповнення журналу – наукові статті. Цього разу журнал об’єднає фахівців із різних культур. Наприклад, про вирощування айви розкаже Світлана Клименко, доктор біологічних наук, професор, завідувачка відділу акліматизації плодових рослин Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України. Про економічну ефективність зберігання яблук із післязбиральною обробкою 1-МЦП детально розкажуть фахівці Уманського національного університету садівництва – Дрозд О. О., кандидат с.-г. наук, та Мельник О. В., доктор с.-г. наук. Про причини розтріскування ягід винограду та способи попередження цього явища розкаже Людмила Баранець, кандидат с.-г. наук, науковий консультант із захисту рослин. Все про правильну обрізку винограду розповість кандидат с.-г. наук Андрій Штірбу.

Частиною журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» є журнал «Горішник». У свіжому номері видання ми поговоримо і про фундук, і про волоський горіх, і про ліщину, і про сіверський горіх. Про вирощування ліщини в закритому ґрунті розкажуть фахівці Одеського державного аграрного університету.
Про закладку саджанців фундука сербської селекції на ведмежому горісі розкажуть експерти компанії AgroCare ASC.

Про вирощування морозостійкої фісташки в Україні ви дізнаєтеся від Валентини Польової, засновниці ФГ «СИНТЕЗ – РЕЗУЛЬТАТ», що на Кіровоградщині. Досвідом вирощування волоського горіха поділяться фахівці ТОВ «Жашківська кінно-спортивна школа».

Ще однією частиною журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» є видання «Напої». На сторінках цього журналу буде інтерв’ю власника TM Leleka Wines. Секретами виноробства поділяться фахівці «Винного дому Гігінеішвілі». Про перспективи крафтового українського виноробства розкаже Георгій Молчанов, засновник громадської спілки «Асоціація крафтових виноробів Причорномор’я», власник «Виноробні Сливино».

Ольга Тітлова, експерт сенсорного аналізу харчових продуктів, розповість про сутність сенсорного аналізу в виноробстві. Валентина Попова, кандидат технічних наук, розкаже про підготовку технологічної води для виробництва алкогольних напоїв. Фахівці компанії LALLEMAND розкажуть, як алкогольне та яблучно-молочне бродіння впливають на свіжість вина.

Також вас чекають тут репортажі із цікавих заходів зі світу напоїв. Зокрема, ви дізнаєтеся про відродження легендарного Винного клубу «Галерея», а також про результати щорічного конкурсу виноробів «Червене вино-2021».

Це і ще багато всього цікавого чекає вас на сторінках журналу «Садівництво і Виноградарство & Горішник & Напої. Технології та Інновації». Приєднуйтеся до когорти кращих спеціалістів, яких об’єднує це видання!

Ви можете долучитися до кола читачів енциклопедії українського садівництва, виноградарства, горішництва та напоїв, оформивши передплату. Звертайтеся за контактами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар