Критична ситуація в Україні: поки фермери переживають через вірус, рейдери захоплюють компанії

 Критична ситуація в Україні: поки фермери переживають через вірус, рейдери захоплюють компанії

Так, за словами міністр юстиції України Денис Малюська, під час карантину в Україні рекордно збільшились спроби рейдерських захоплень підприємств і компаній. Про це він повідомив на своїй фейсбук сторінці.

“Маємо перший сплеск корпоративного мародерства (воно ж рейдерство під час карантину). Окремі таланти чомусь вирішили, що на час карантину Офіс протидії рейдерству не зможе ефективно захищати власність. Розпочались відверті і примітивні атаки, окремі зміни вносились до реєстрів навіть без підвантаження будь-яких документів”, – написав Малюська.

За словами міністра юстиції кількість таких атак – вражає. Лише за тиждень сталося майже стільки ж спроб рейдерського захоплення, як за 4 місяці минулого року.

“Особливо відзначився реєстратор Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович, який (або від імені якого) вніс у реєстри немаленький масив хибної інформації.

Окремі постраждалі (наприклад ТОВ «Юридична інвестиційна компанія «Форум» та ТОВ «КПД-С») уже встигли подати скарги, які ми задовольнили, і власність повернули. Доступ пана Мустафаєва до реєстрів заблоковано. Сьогодні-завтра усі наші рішення викладемо онлайн”, – коментує міністр.

Нагадуємо, скаргу до Офісу протидії рейдерству можна (і варто) подавати онлайн за допомогою сервісу iGov.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар