FTradeClub Berries 8-9 квітня: теми, експерти, b2b-зустрічі для ягідників

 FTradeClub Berries 8-9 квітня: теми, експерти, b2b-зустрічі для ягідників

Конференція «Ягоди України-2021: заморожування і свіжий ринок» після року перерви відновлює свою роботу в новому форматі зустрічі FTradeClub Berries і пропонує учасникам начисену програму. Про це повідомляє організатор події, проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Уже майже сформована програма конференції. У програмі цьогорічної зустрічі – огляд виробників перспектив майбутнього ягідного сезону, зокрема, щодо експорту української лохини, вирощування черешні для внутрішнього та зовнішнього ринків, промислового вирощування обліпихи, а також просування свіжих і заморожених ягід з України. Із доповіддю виступить, наприклад, Євгеній Харлан (ТОВ “Нікдарія”), Таас Баштанник (Українська плодоовочева асоціація), Євгенія Нікітюк (ТОВ “Аврора”), Федір Прима (компанія “Еко-парк”).

Під час FTradeClub Berries експерти висловлять свої думки щодо перспектив українського ягідного ринку. Реальний стан України на світовому ягідному ринку охарактеризує Андрій Ярмак. Олександр Хорев (проєкт “АПК-інформ: ягоди і фрукти” спрогнозує ягідний сезон 2021 в Україні, а Євген Кузін, представник цього ж проєкту, акцентує на світовому ягідному ринку 2021. Олександр Ярещенко (Інститут садівництва НААН України) охарактеризує ринок саджанців ягідних культур в Україні.

Окрім того, у програмі заходу – огляд української ягідної галузі, зокрема, обговорення необхідності сертифікату GLOBALG.A.P., ефективного захисту насаджень, зрошення та фертигації, водопостачання ягідних господарств, а також доробки та переробки ягідної продукції.

Також під час FTradeClub Berries відбудуться B2B переговори між виробниками свіжих ягід, мережами супермаркетів і оптовими компаніями, а також між підприємствами, які заморожують продукцію та купують її.

Окрім того, відбудеться бізнес-тур в аграрну компанію «Еко-Парк», яка вирощує лохини й обліпихи, а також на підприємство «Престиж Фрут Компані», що спеціалізується на оптовій торгівлі, імпорті, експорті й  інтернет-продажах плодоовочевої продукції.

Нагадаємо, що зустріч резидентів FTradeClub Berries відбудеться вже 8-9 квітня 2021 року. Долучитися до учасників події та ознайомитися з програмою можна на офіційному сайті заходу.

Контакти:
Проєкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти»
Олександр Хорев, +38 (067) 63439-80, halex.khorev@gmail.com
Євген Кузін, +38 (096) 583-63 23, eugenekuzin@gmail.com
Олександра Манько, +38 (066) 009-35-97, sashchaa@gmail.com
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар